"Міс Україна-Всесвіт" Чернова у США їсть і роздягається на даху

12 грудня 2012, 13:48

"Міс Україна-Всесвіт-2012" Анастасія Чернова у Лас-Вегасі потроху готується до міжнародного фіналу конкурсу краси "Міс Всесвіт-2012".

За тиждень до старту конкурсних буднів Чернова побувала у Нью-Йорку. Там вона займалася з хореографом заради сценічного дефіле, знімалася у рекламі вечірніх суконь, а потім провела кілька днів у Лас-Вегасі в закладах сімейства Олександри Ніколаєнко та її літнього чоловіка-мільярдера Філа Раффіна.

Як зазначає прес-служба оргкомітету конкурсу "Міс Україна-Всесвіт", кожен день усіх 83-х учасниць змагань розписаний по секундах. Тривають безперервні зйомки - для трансляції на NBC, для реклами, зйомка з пам'ятками Вегасу і, звичайно ж, багато передріздвяних вечірок, карнавалів та інших заходів.

Всі події багато в чому відображають дух прийдешнього католицького Різдва, до якого Америка готується з особливим ентузіазмом.


Міс Настя Чернова розважається і працює у США
До "роботи" входить і участь у передріздвяних вечірках, карнавалах та інших заходах
Окрім того, відзнято чимало фотосесій

Між іншим, в рамках конкурсу вже відбулося презентаційне шоу, де учасниці показали себе фанатам. Вже позаду зйомки у бікіні і для фірмового каталогу, де будуть надруковані фото всіх учасниць.

Дівчата відвідали Jubilee шоу, побували на екскурсії на взуттєвій фабриці. А щовечора вони знайомляться з кухнею народів світу у найкращих ресторанах Лас-Вегасу.

Як зазначається, один зі спонсорів конкурсу, якась косметична компанія, обрала Настю Чернову для зйомки у своїй рекламі.

Також ще до поїздки на шоу Анастасія встигла знятися у рекламі бренду вечірніх суконь Шеріл Хілл. Зйомки проходили на даху одного з хмарочосів Вегасу.

Кажуть, щовечора конкурсанток знайомлять з кухнею народів світу. Якось необачно перед фіналом - а раптом рознесе?
Правда, фотосесію у спідньому вже зробили, то можна і розслабитися

Між іншим, в Америці Анастасія живе в одному номері з "Міс Литвою". У сусідок по кімнаті, кажуть, склалися вельми дружні стосунки. Також Настя встигла потоваришувати з "Міс Нова Зеландія", "Міс Ізраїль" і "Міс Росія".

"Незважаючи на те, що всі ми конкурентки, ми дуже дружні і намагаємося насолоджуватися кожним днем спілкування. Впевнена, після участі у конкурсі у мене з'являться справжні подруги" - чомусь гадає собі Настя.

У Штатах Настя Чернова живе в одному номері з "Міс Литвою"

Конкурсантки постійно обмінюються сувенірами - за старою традицією конкурсу дарують одна одній символічні подарунки від себе і від країни. Настя подарувала дівчатам магнітики, гребінці, ручки, а вони їй - листівки, браслети, кепки та іграшки.

До речі, 14-го грудня планується шоу національних костюмів. Нагадаємо, "Міс Україна-Всесвіт" Чернова вийде на сцену в образі козака

А 19-го грудня у фіналі конкурсу краси "Міс Всесвіт" учасниця від України з'явиться в короткому салатовому вбранні, а потім на традиційне дефіле у вечірніх сукнях надягне плаття від Шеріл Хілл небесно-блакитного кольору.

Фотосесія у купальнику

Фото надані прес-службою оргкомітету конкурсу "Міс Україна-Всесвіт"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів