"Міс Україна-Всесвіт" вийде у фінал у чоловічому і з ламою на голові

22 листопада 2012, 18:08

"Міс Україна-Всесвіт-2012" Анастасія Чернова представить Україну на міжнародному конкурсі краси у чоловічому вбранні.

У четвер 22-го листопада відбулася презентація національного костюму для української учасниці від нашої країни на "Міс Всесвіт-2012".

Як з‘ясувалося, Настю Чернову покажуть світу у козацькому вбранні. А автором костюму виступила українська дизайнерка Анастасія Суханова.

Як ішлося у релізі від організаторів національного конкурсу краси, у своїх роботах Суханова використовує натуральні матеріали, як-то шовк, шифон, вовна, хутро лами.


"Виходячи з останніх тенденцій використання чоловічих образів в жіночому костюмі, був створений незвичайний і сміливий костюм для володарки титулу "Міс Україна-Всесвіт". Підкорювати Лас-Вегас Анастасія Чернова вийде у чоловічому традиційному національному костюмі козака в сучасному виконанні", - зауважувалося у релізі.

Настя Чернова на конкурсі "Міс Всесвіт-2012" закосить під козака

Так, національний костюм міски складається зі стилізованої сорочки-вишиванки, червоного каптана, шароварів, шапки-папахи і поясу.

Наряд виконано у традиційній українській гамі кольорів - білий, червоний, чорний.

Цей образ покликаний, на думку організаторів конкурсу, наочно демонструвати "волю, впевненість і прагнення до перемоги".

Та поки що він демонструє просто дівчину у широченькому чоловічому костюмі із ламою на голові.

Наряд для міски розробила дизайнер Анастасія Суханова, прихильниця хутра лами
Костюм міски складається зі стилізованої сорочки-вишиванки, червоного каптана, шароварів, шапки-папахи і поясу

Між тим, як пише "Комсомольська правда в Україні", група стилістів готує для Чернової "гідний гардероб": 25 повсякденних образів, а для відповідальних моментів - 8 вечірніх суконь.

Фінальну сукню для Насті створює у США дизайнер Шеріл Хілл. Наряд поки ще у розробці, але відомо, що він буде помаранчевого кольору.

Крім одягу у гардеробі конкурсантки багато аксесуарів та взуття. В оргкомітеті вважають, що українка не має виглядати Попелюшкою на тлі інших дівчат в Америці, але наполягають, що багато що з її одягу - від демократичних марок.

Причому, директорка "Міс Україна-Всесвіт" Ганна Філімонова впевнена, що українська конкурсантка до конкурсу готова добре.

"Ми дуже добре підготували Настю І якщо вона психологічно встоїть, у неї все вийде", - каже Філімонова, але додає, що в цьому році на конкурсі дуже сильний склад учасниць.

Як відомо, 27-го листопада Настя відлетить до Америки, аби розпочати тамтешню підготовку до міжнародного фіналу "Міс Всесвіт - 2012".

Після прибуття в Америку на неї чекає у Нью-Йорку фотосесія, робота з місцевими хореографами та стилістами. А потім дівчина вирушить до Лас-Вегас. Там її зустріне президент конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Олександра Ніколаєнко.

А поки що Чернова паралельно займається хореографією, акторською майстерністю і бере уроки візажу. Адже фарбуватися під час конкурсу вона муситиме самостійно.

Нагадуємо, що фінал конкурсу "Міс Всесвіт-2012" відбудеться 19-го грудня у Лас-Вегасі (Невада, США).

Фото Дмитра Амідова, ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів