Коновалюки гайнули до Москви на ковзанку і в театр

26 грудня 2012, 13:38

Цього року День Святого Миколая колишній депутат Верховної Ради Валерій Коновалюк відсвяткував у Росії. У Москву із собою регіонал повіз молоду дружину Валерію , у дівоцтві Ушакову.

Парочка разом відвідала театр, пофотографувалася із відомими особистостями і покаталася на ковзанці.

"Перший раз цього року покаталися на ковзанах! Новорічний настрій :-)))… Так, покаталися і відчули себе як у Новорічній казці з дитинства!" – написав Валерій Коновалюк на своїй сторінці у соцмережі Facebook 19-го грудня.

Окрім того, у Москві новоспечене подружжя Коновалюків відвідало виставу театру "Современник".


"Один з улюблених театрів - "Современник"... П'єса американського автора присвячена загиблим журналістам. Гра акторів Олександра Філіпенка та Чулпан Хаматової дуже красива і неповторна... І ти розумієш, що ми живемо так і тому, що в Україні не залишилося професійної та чесної журналістики...." – написав про похід на виставу Коновалюк.

Також парочка побувала у Центральному будинку літератора у столиці РФ. Там вони сфотографувалися із легендарним коміком Геннадієм Хазановим і шахісткою Анною Ушеніною.

"З нашим давнім добрим знайомим... і великим другом України!! Тепер гарний настрій забезпечено на рік вперед :-))))" – підписав фото з Хазановим Коновалюк.

"Наша шахова королева! Чемпіонка світу Анна Ушеніна... Грав з нею бліц і вперше отримав задоволення від програшу :-)))" – запевнив Валєра.

А свою молоду дружину Коновалюк сфотографував у залі, де відбувся перший бал Наташі Ростової.

"Центральний будинок літератора в Москві! В цьому залі відбувся перший бал Наташі Ростової)))" – підписав світлину колишній депутат ВР.

"З нашим давнім добрим знайомим... і великим другом України!! Тепер гарний настрій забезпечено на рік вперед :-))))" – підписав фото з Хазановим Коновалюк
"Наша шахова королева! Чемпіонка світу Анна Ушеніна... Грав з нею бліц і вперше отримав задоволення від програшу :-)))" – запевнив Валєра
"Центральний будинок літератора в Москві! В цьому залі відбувся перший бал Наташі Ростової)))" – підписав світлину колишній депутат ВР

Нагадаємо, Коновалюки побралися 27-го вересня цього року.

Фото з Facebook Коновалюк

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів