Коновалюк: Валерія збуджує не тільки тіло

13 листопада 2012, 17:08

Депутат Партії регіонів Валерій Коновалюк зізнався, що, окрім тіла, збуджує його молода дружина, а колишня мадемуазель Ушакова похвалилася "качечками від чоловіка".

Молодята розповіли про свою любовну ейфорію, весілля та ридання в інтерв'ю "Фактам".

Судячи зі слів Коновалюка, побачивши телеведучу Ушакову, його наче блискавкою вдарило. Він одразу зметикував, що від Лєри точно отримає задоволення…

"Нашим прикладом ми можемо підтвердити: дійсно буває так, що любовний вогонь спалахує у перші ж хвилини знайомства. Я вже на другій хвилині наших зйомок зрозумів, що це та жінка, яка буде моєю дружиною і подарує мені колосальне задоволення і підтримку", - каже 46-річний Валерій Коновалюк.


"Валерія принесла у мій дім щось нове, вона була несхожою на інших. Я відразу відчув це. Як і те, що ми вже не розлучимося", - додає регіонал.

До речі, Коновалюк нарешті уточнив, яка різниця у віці у нього з молодою дружиною. Таким чином, виходить, що Ушаковій, а точніше Валерії Коновалюк, на даний момент 34 роки.

Коновалюк одразу зметикував, що від Валерії Ушакової точно отримає задоволення

"У нас різниця в 12 років, але це чудова різниця. До нас з Валерією любов прийшла в зрілому віці, коли ми вже багато чого дізналися і зрозуміли. Хтось каже, що року знайомства мало для того, щоб грати весілля. Але ми впевнені і агітуємо інших: "Закохалися - одружуйтеся!" Не треба довго сидіти і аналізувати", - упевнений Коновалюк.

Втім, як зазначив Валерій, він взагалі всі рішення завжди приймає дуже швидко. До слова, відійшовши від політики, за словами регіонала, у нього змінилися пріоритети.

"Моя самоціль зараз - це особисте щастя з коханою дружиною", - зізнається закоханий депутат, якому не за горами півстоліття за паспортом.

Той факт, що у парі зійшлися політик і журналістка, Валерія прокоментувала так:

"Можливо, я і не журналістка за духом, але у мене ніколи не було відчуття, що ми з чоловіком з різних таборів. Навпаки, у нас дуже схожі і темперамент, і смаки. Ми обидва любимо великий теніс, коней, спорт. Валєра допоміг мені впевненіше триматися у сідлі. Ми обоє народилися у рік Коня, одягаємося в однаковому стилі - по-європейськи елегантно. І у нас щонайменше раз на день збігаються думки. Нам подобається разом співати, танцювати".

Лєра вперше вийшла заміж у 34 роки

Але при всьому при цьому, щойно Ушакова і Коновалюк познайомилися, він її дуже здивував – "своєю багатогранністю, відкритістю".

Далі Коновалюк розповів свою версію розвитку їхніх із телеведучою стосунків довжиною в один рік.

"Після програми треба було взяти паузу - на це пішло не більше тижня, поки монтували передачу. Потім я попросив Валерію подарувати мені диск - це був привід для зустрічі. Наступний привід було надано у день святого Миколая, коли мені дуже захотілося зробити Валерії подарунок. Ми люди православні, духовні. З'явився привід для спільної вечері, спілкування. І все. Закрутилося-понеслося..." – розповідає регіонал.

Але остаточно "прошибло" Коновалюка у церкві. Як, нагадаємо, і іншу політико-журналістську парочку, Наталю Розинську з її "білою тваринкою" Миколою Мельниченком.

"А потім трапилося те, що раз і назавжди поклало край всім коливанням. Перед Великоднем я приїхав з Європи - три ночі не спав, втомився дуже, але, незважаючи на це, все ж пішов в Іонівський монастир. І от уявіть: храм, хресна хода, натовп людей, і раптом я бачу - йде вона! Помітив її в цьому натовпі, уявляєте! Після такого вже гріх було б розмірковувати і тягнути гуму. Стало ясно, що це доля", - розповідає вразливий Коновалюк.

Коновалюк зачарував Ушакову ще на зйомках...
Але остаточно парочку, як і Розіту з Мельниченком, "звела" церква

За словами Валерії, ніколи раніше на Великдень вона не ходила на всеношну службу.

"І ось ми стоїмо з подругою в храмі, і вона пропонує - давай залишимося! А я:" Давай підемо ". Ми виходимо - я її буквально силою витягла з церкви - обходимо навколо храм і лицем до лиця зустрічаємося з Валєрою. До тієї ночі ми бачилися раз-у-раз, тому що і він часто від‘їжджав, і в мене було чимало роботи. А після Великодня ми усвідомили, що це знак згори, що нам судилося бути разом. Тож вже не розлучалися ", - резюмує Лєра.

Далі колишня мадемуазель Ушакова оповідає про те, як до її вибору поставилися батьки.

"Для мене була важливою думка мами - вона дуже прискіплива до чоловіків у моєму житті. Але коли вона побачила передачу з Валєрою, то сама звернула мою увагу - мовляв, надійний і гідний чоловік!" – каже пані Коновалюк.

Цікаво, в яку мить Коновалюк майбутній тещі видався "надійним і гідним" - коли показував розкішний будинок, катався на коні...
...чи стрибав, граючи у теніс?

А заразом брюнетка розповіла і про сімейну драму.

"Тата у мене немає і ніколи не було, він відмовився від нас, коли я ще сиділа у мами в животі. Мого батька звуть Валерій, і я завжди мріяла, що і мого чоловіка зватимуть Валєрою, але він буде дуже відповідальним - за мене, за наших дітей", - розповідає місіс Коновалюк.

"Ось так: я сама Валерія Валеріївна, і чоловік у мене Валерій, а два Валєри краще, ніж один!" - додає вона.

За словами Лєри, вона довго чекала, коли ж до неї прийде кохання, а коли воно прийшло - впізнала це почуття відразу.

"Я думаю, що для жінки найважливіше у житті - відчути велике кохання і народити дитину", - заявляє вона.

Як зізнається Валерія, вона ще кілька років тому задивлялася на зображення Коновалюка на білбордах, а коли слухала і дивилася його по телевізору - не могла відірватися. Коли ж панночка опинилася у маєтку регіонала на зйомках передачі, її добила "багатогранність" і "цікавість" Коновалюка.

Валерія зізналася, що кілька років тому вже задивлялася на зображення Коновалюка на білбордах

"...Я і в церкві останнім часом молила Бога послати мені хорошого, справжнього, мого чоловіка. І Бог мене почув", - знову згадує релігію телебрюнетка.

Не залишився у боргу перед молодою дружиною і Коновалюк - розсипався у компліментах.

"Ви знаєте, чим мене вразила Лєра? Крім того, що вона дуже гарна, адже вона ще розумна і мудра. Найхарактерніший приклад - те, як Валерія знайшла підхід до моїх дітей. Це психологічно дуже тонкий момент, а вони стали друзями! І коли дочка Євгенія зателефонувала і сказала, що хоче приїхати до нас на весілля і підтримати мене, я був щасливий", - розповідає депутат.

Втім, справа була не тільки у дітях, а й у майбутній свекрусі Ушакової.

"Крім того, у мене ж консервативна мама, і я сумнівався, що вона зі своїми усталеними поглядами, звичками прийме Валерію. А вона прийняла її наче рідну. Валерії вдалося переконати маму у тому, що з нею я щасливий", - запевняє Коновалюк.

Коновалюк побоювався показати молоду наречену консервативній мамі?

До слова, про першу дружину Ірину Коновалюк у цьому інтерв'ю регіоналу теж довелося згадати.

"З Іриною ми з першого класу були разом, і наш шлюб ґрунтувався на юнацьких шкільних симпатіях. Ми сиділи за однією партою, завжди відмінно ладнали, після школи 10 років не бачилися, тому що вчилися у різних країнах, а потім зустрілися і вирішили одружитися", - ділиться він спогадами.

А віддалило подружжя, судячи зі слів регіонала, перебування на відстані.

"Свого часу через напружену ситуацію на роботі, щоб убезпечити сім‘ю, я вивіз дружину і дітей за кордон. І ми кілька років прожили у різних країнах. Випробовування відстанню допомогло нам зрозуміти, що наші стосунки швидше дружні, аніж любовні. І ми знайшли у собі сили це визнати", - стверджує Коновалюк.

"Коли ми з першою дружиною прийняли рішення розлучитися, єдине, про що хвилювалися, - як сприймуть новину діти. Але жодного конфлікту не виникло, тому що ми і одне одного поважаємо, і їх продовжуємо любити. Просто у кожного з нас після розлучення з'явився ще і шанс на щастя ", - додає він.

За словами Коновалюка, йому тоді страх як хотілося "відчути велике кохання, гостре почуття, пристрасть" і він "ніби готував ґрунт для цього".

46-річний Коновалюк після першого шлюбу агітує: закохався - одружуйся

"Тепер мені щиро хочеться, щоб моя перша дружина теж відчула подібне і знайшла своє щастя", - побажав він.

Коновалюк упевнений, що "кохання - це ж не просто взаєморозуміння, дружба, повага... Кохання змінює людину: з одного боку, ніби вивертає навиворіт, а з іншого - наповнює тебе натхненням, ідеями, відчуттями, дає силу, окрилює. Воно накриває з головою, і ти в ньому розчиняєшся ".

При цьому чоловік зізнався, що саме його нова дружина у ньому збуджує.

"Валерія збуджує не лише тіло, але й інтелект. Ось таку любов я мріяв зустріти і зустрів. Ми ходимо по вулицях, тримаючись за руки, часто зупиняємося, щоб обійнятися, поцілуватися. У нас очі горять..." - каже 46-річний регіонал після всього лише одного року стосунків і бурхливого роману.

"...Коли ми разом, то піклуємося одне про одного, і нам настільки добре, що можемо днями не виходити з дому, і нам ані на секунду не стає нудно. Час пролітає, наче мить, ми його просто не помічаємо, і кожен новий день не схожий на попередній", - вступає у розмову Валерія, якій у її 34 роки теж юнацької захопленості не позичати.

Крім цього, як похвалилася брюнетка, її Ромео пітніє заради неї на кухні.

"До речі, Валєра не тільки на тій, історичній, передачі для мене готував - він робить це регулярно. То баранину запече, то питає мене: хочеш качечку? І я, звичайно, хочу. І він, звичайно, готує..." - ділиться колишня Ушакова, для якої на передачі Коновалюк борщ зварив.

Коновалюк не лише на передачі для Лєри куховарив, а й вдома старається
А Валерія, видно, любить, коли поруч чоловік і їжа

І якщо раніше головною кімнатою у будинку регіонал був спортзал, тепер це зовсім інша кімната.

А коли Коновалюк робив Валерії пропозицію, то вони обидва... розридалися. Нагадаємо, заміж Валерій Лєру покликав у свій день народження, який пара відзначала у Франції

"...Підготувався, купив Валерії каблучку в Києві... І ось вранці 31-го серпня ми спустилися у ресторан. Я подарував коханій квіти, прочитав їй вірші... Ми сиділи і не могли зупинити сліз. Люди за сусідніми столиками не зводили з нас очей, а потім теж почали вітати. Це був один із найбільш душевних сніданків у нашому житті", - резюмує регіонал.

Нагадаємо, весілля Ушакової і Коновалюка відбулася у вечір перед виборами до Верховної Ради, 27-го жовтня.

Фото з сайту "Фактів", стоп-кадри з відео "Світського життя", а також фото з відкритого доступу з Facebook Валерії Коновалюк та з Facebook Коновалюка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів