Січкар, Крук і Варда вирішили рятувати безпритульних

10 січня 2013, 11:40

Вітчизняні співаки і ведучі вирішили залучитися до порятунку безпритульних тварин.

Ведуча Валерія Крук, співаки Наталія Валевська і Віктор Павлік, олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені та рестораторка Маргарита Січкар взяли участь у тематичному фотопроекті.

Аби привернути увагу до теми знедолених собак і котиків, вони сфотографувалися з мешканцями притулку "Сиріус", які потребують власних домівок і хазяїв, пише "Дуся".

У проекті "У пошуках справжнього" також взяли участь фіналістка шоу "Голос країни" Наталія Гордієнко, співачка Оксі, брати Борисенко, Дівчина Блонда та інші.


Долучитися до акції може кожен охочий. Зайнятися благодійністю можна буде в арт-центрі Якова Гретера з 16-го січня по 26-е лютого. Адже усі фото з виставки можна купити. А виручені від продажу світлин гроші обіцяють відправити у притулок.

Рестораторка Маргарита Січкар разом з іншими взяла участь у проекті заради безпритульних тварин
Співаку Віктору Павліку випало фотографуватися з шикарним, хоч і трохи переляканим, коте
Олімпійській чемпіонці Ірині Мерлені дістався симпатичний цуцик-безхатько
Стриптизерка Варда позувала із ефектною чорною кицькою
Ведуча Валерія Крук, вона ж колишня Кульбаба. Екс-кохана регіонала Артема Щербаня, який нині запав на Емілію Вишневську, сфотографувалася із кішкою королівської масті
Співачка Наталія Валевська та її партнерка по фото - сіренька киця у схожій сукні. Навряд чи тваринці сподобалося перевдягання

Фото Дмитра Нікуліна з сайту "Дуся" та з сайту forum-vit.blogspot.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів