Танцівниця на жердині плела килим для Папи. ФОТО

Середа, 10 квітня 2013, 16:30

Подружка співака Віталіка Козловського, танцівниця еротичних танців Варда подалася до Єревану, щоб сфотографуватися загорненою у килими.

Причому, це не прості килими, а вироблені на фабриці, що існує з 1917-го року.

Як повідомляє піар-агентство "M-Press News", метою фотосесії було зробити мікс вірменських культурних традицій і образу сексуальної танцівниці.

Цікаво, що окрім світлин на тлі килимів, Вардануш Мартіросян, як насправді звуть дівчину, доторкнулася до унікальної речі. Вона спробувала плести килим, який виготовлявся для самого Папи Римського. Добре, що Папа, мабуть, про це ніколи не дізнається.

"У мене мама - швачка, саме тому я з дитинства вміла шити, вишивати і в'язати. Свої перші костюми я виготовляла сама особисто. Виявилося, плести килими мені теж під силу", - зазначила Варда.

Чемпіонка з танців на пілоні плела килим для Ватикану 

Цікаво, що за інформацією піар-агентства, Вардануш вважається однією з найбільш завидних наречених Вірменії. Тільки кар’єру вона чомусь намагається робити в Україні.

 Така ось килимова еротика

Нагадаємо, вперше публіка дізналася про існування Варди після її еротичної фотосесії разом з Сергієм Звєрєвим.

 

Після цього стриптизерка взялася працювати з Козловським і навіть зняла з ним два кліпи. А тепер вона змінила ім'я Варда на VARDA та позиціонує себе як співачка.

 
 
 
 

Фото журналу "Luxury", надані піар-службою 


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів