Екс-бойфренд Білик знявся в еротичній фотосесії з іншою

6 квітня 2011, 14:11

Російський стиліст Сергій Звєрєв, який донедавна ходив у бойфрендах вітчизняної Іри Білик, пішов на фото-інтим з іншою. Скандальний шоумен взяв участь в еротичній фотосесії зі співачкою-початківцем на ім'я Варда.

А в інтерв'ю журналу "XXL мужской размер" Звєрєв зізнався, що абсолютно відрізняється від того персонажа, якого зображує: "Не те слово. Кардинально. Абсолютно різні люди!"

І саме тому Звєрєв "дуже добре" ставиться до того, що часто стає предметом для жартів. "Адже сміються не з мене, а над моїм образом", - впевнений він.

"На сьогодні Сергій Звєрєв - це найбільш затребуваний персонаж, немає жодного міста, де не хотіли б бачити Звєрєва", - самовпевнено заявляє російська зірка.


Російський стиліст Сергій Звєрєв після розриву з Білик пустився на еротику з іншою співачкою

Хоча, здається, все-таки є одна жінка, яка про Звєрєва і чути не хоче. Це його колишня пасія, українська співачка Ірина Білик.

"Я не хочу про нього говорити, це дуже болюче для мене питання. Сергій привітав мене з 8 Березня смс-кою. А я попросила, щоб ми більше ніколи не зустрічалися", - розповіла Білик в одному з інтерв'ю "Сегодня".

І це при тому, що у ході короткого роману Білик, за її словами, ледь не зібралася від Звєрєва народжувати.

"Так, я хотіла дітей від Звєрєва. Але не варто на цьому робити піар", - заявила вона.

"Сергій неправильно повівся у наших стосунках. Я хочу, щоб чоловік, якщо він любить, робив все, щоб союз тривав. Але Сергій нічого не зробив, щоб зупинити руйнування наших взаємин. Він своїми руками, своєю деспотичною поведінкою потихеньку руйнував, руйнував, руйнував... І ми вирішили зупинитися. І зараз розмова про нього мене дуже засмучує", - зізналася співачка.

Ракурси бувають різні. Точки зору також
Між іншим, Білик не пробачила Звєрєву саме його поведінку. Цікаво, фотосесію знімали ще під час їхнього роману?

Втім, зради з боку стиліста, за словами Іри, не було: "Ні, я не пробачила Сергію його поведінки. А зраду взагалі ніколи б не змогла пробачити!"

До речі, називати своїх екс-чоловіків - продюсера Юрія Нікітіна, телеведучого Дмитра Коляденка, хореографа Дмитра Дікусара - колишніми у Білик язик не повертається.

"Не називайте їх так! Це не мої колишні, а мої улюблені люди до сьогодні! Як я можу на класних чоловіків сказати "колишні", якщо вони все мені телефонують, пишуть", - вигукнула Білик.

А наостанок Ірина тоді додала, що ще вільна жінка і зараз дивиться на всі боки.

"Хочу зустріти ще когось, крім хореографів, танцюристів, музикантів, художників... А раптом мені сподобається вчитель, політик... Сподіваюся, після туру я займуся своїм особистим життям. Тому що хочу вийти заміж і народити ще дитину", - сказала вона.

Нагадаємо, на один із заходів Білик з'являлася у товаристві депутата Партії регіонів Владислава Лук'янова.

Фото журналу "XXL мужской размер"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів