Поплавський відсвяткував 20-річчя ректорської діяльності

Четвер, 25 квітня 2013, 17:50

Святкування 20-річчя ректорської діяльності Михайла Поплавського пройшло яскраво і масштабно.

Рівно 20 років тому наказом тодішнього міністра культури України Івана Дзюби на посаду ректора Київського державного інституту культури був призначений Михайло Поплавський. Сьогодні його дітище – популярний серед молоді Київський національний університет культури і мистецтв.

КНУКіМ вже давно вважається одним із найпрестижніших вузів України, входячи до п'ятірки кращих за результатами всеукраїнського рейтингу "Софія Київська".

 Михайло Поплавський відсвяткував ювілей ректорської діяльності

На святковій прес-конференції Поплавський сказав:

"Я щасливий, що сьогодні очолюю цей прекрасний богемний Київський національний університет культури і мистецтв. Не просто Національний, а Національний і за формою, і за змістом, а головне – за духом. Я хочу, щоб бренд КНУКіМ у світовому просторі був на першому місці, а Голлівуд – на другому!".

Свою університетську родину ректор називає "команда поплавків, що завжди на плаву". І якщо система Станіславського – "Не вірю", то система Поплавського – "Вірю!".

 Поплавський приймає подарунки від друзів
 Оксана Білозір подарувала ікону архангела Михаїла

Михайло Михайлович завжди мотивує студентів вірити в себе й свою справу, формуючи філософію переможців і лідерів. Ще один ключ до успіху Поплавського – жити з добром до людей та вміти тримати удар.

"Хто мене критикує, я всім дякую. Тому що, коли мене критикують, значить – я на правильному шляху", – зазначає ректор.

 Святкова конференція з нагоди ювілею

Вітати Михайла Поплавського з ювілейною датою зібрались усі друзі. Це професорсько-викладацький колектив, зірки шоу-бізнесу, студенти і випускники університету, політики, бізнесмени, медійники.

Зірковими гостями святкування були: Ніна Матвієнко, Оксана Білозір, Максим Паперник, Наталя Бучинська, Ірина Білик, Віктор Павлік, Катерина Бужинська, Анжеліка Рудницька, Наталя Валевська, Анатолій Матвійчук, Ніколо та інші.

 Дмитро Гордон з дружиною Олесею Бацман
 Ніна Матвієнко, яка викладає у КНУКіМ, прийшла привітати ректора

"Хтось любить його творчість, хтось – ні, але так, як уміє працювати Михайло Поплавський, в Україні працюють одиниці! Те, що він зробив і робить для розбудови університету, його батьківське ставлення до студентів, те, скількох сиріт він зігріває своєю увагою, заслуговує великої шани і поваги", – зазначила народна артистка України Ніна Матвієнко.

Народні артисти Анатолій Матвійчук і Наталія Бучинська та кліпмейкер Максим Паперник привітали Поплавського
Катерина Бужинська, Михайло Поплавський, Ніна Матвієнко, Андрій Князь і Наталка Валевська на святі у стінах рідного вишу

"Мені дуже пощастило навчатися в Національному університеті культури і мистецтв. Усі студенти нашого вишу відчувають щиру мистецьку атмосферу. КНУКіМ – моя домівка, бо ті знання, які я отримав за роки навчання дуже допомогли мені не лише у професійній діяльності, а й у житті. Я хочу подякувати Михайлу Поплавському за те, що він за будь-яких обставин залишається Людиною з великої літери", – зауважив кліпмейкер Максим Паперник.

Що цікаво, на урочистому прийомі були присутні аж п’ять міністрів культури України – Сергій Безклубенко, Дмитро Остапенко, Оксана Білозір, Олександр Богуцький та Леонід Новохатько.

 Міністри теж завітали на свято ректора

"Михайло Михайлович Поплавський – справжній українець і це головна його професія, яку він несе через все своє життя. Найбільш славне, що він та його професура– виховує справжніх українців, адже культура – основний духовний пласт держави, вона найбільше ідентифікує нас", – вітаючи ректора, зазначив екс-президент України Віктор Ющенко.

Ющенко назвав Поплавського "справжнім українцем" 

У найбільшому столичному нічному клубі "Сrystalhall" з нагоди свята для студентів КНУКіМ було влаштовано гучну вечірку. Гайтана, Наталя Бучинська, Андрій Князь, Наталія Валевська, брати Борисенки, Петро Дмитриченко, Надія Васіна та інші зіркові студенти й випускники вітали улюбленого ректора найкращими піснями та композиціями.

  Головний редактор журналу "Публичные люди" презентує  Поплавському асоціативне бачення редакції його особистості    
Михайло Михайлович з продюсером Олексієм Семеновим 

Заспівавши на сцені, Михайло Поплавський і сам спустився на танцпол і кілька годин відривався разом зі студентами.

 Наталія Валевська співала для гостей свята
Гайтана також заспівала для студентів
Сам ректор теж вийшов на сцену і заспівав 
 

"Жити, любити, творити і перемагати" – навчає Михайло Поплавський своїх студентів особистим прикладом. Адже сам блискуче реалізувався в житті та пройшов шлях від директора сільського клубу до ректора успішного національного університету.

Фото Олега Гриба


Останні матеріали
Більше матеріалів