Седокова застрягла в Цюріху та привезла додому Валеру

16 травня 2013, 17:11

Співачка Ганна Седокова останнім часом з’являється у пресі з двох причин – або вона розповідає про своє розлучення, або демонструє в соцмережах свої пишні форми.

Цього разу обійшлося без згадки про екс-чоловіка, але, як завжди, не обійшлося без випнутих у камеру айфона грудей, надутих губ та "філософських" думок про себе кохану.

Крім того, з Анею трапилася пригода під час перебування у Цюріху. Співачка не змогла вчасно вилетіти до США, бо не мала з собою потрібну кількість документів.

Про це Седокова написала у своєму Instagram.


Ганнуся продовжує викаблучуватися на камеру власного телефону

"Пам'ятайте я говорила, що залишила частину своїх документів в Америці? Вперше в моєму житті мене не пустили в літак. (Отже несподівано для всіх і себе самої Аня залишається в Швейцарії на пару днів, поки не вирішить свої питання. А чи вирішить? Ось у чому питання", - написала Аня і почала викладати фото себе в Цюріху.

Аня скористалася вільним часом у Цюріху та подивилася на місцеві пам'ятки

Врешті-решт співачці таки вдалося повернутися додому, причому не самій. Вона привезла з собою Валеру. Але на жаль, це не її новий чоловік, а всього лише іграшковий жираф, якого Аня назвала чоловічим ім’ям.

Знайомтеся - це жираф Валера. Співачка довго думала, як його назвати

"Ще вранці мені здавалося, що це кінець. Вокзал, незнайоме місто, посольство Америки і неможливість в нього записатися, втрачені документи. А виявилося, що це дивно приємні нові знайомства, дуже смачна їжа і 4 години в найкрасивішому парку! Може сумбурно .. Просто хотіла сказати, що кожен кінець - це завжди новий початок", - розмірковувала Ганна.

Ну і як же не сфотографуватися біля крутого авто
Седокова вирішила усі питання з документами та полетіла до Америки
"Мій улюблений # look. Рвані джинси і червоні снікерси. Це я справжня. І я люблю себе такою, яка є. Не достатньо худа для когось, що не досить скромна для когось іншого... Але це ж ваше життя товариші "інші". Тож живіть так, як хочите. А я буду житиму своїм життя. І буду отримувати від нього нереальне задоволення! Крапка", - підписала це фото Аня
На заздрість усім, хто зараз на роботі...

Фото з Instagram Седокової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів