Седокова: Я пройшла через усі кола пекла

26 квітня 2013, 16:19

Співачка Ганна Седокова вже кілька місяців мусолить тему свого розлучення у пресі. Але тільки зараз Аня нарешті зважилася розповісти деякі подробиці того, що ж насправді сталося між нею так її чоловіком Максимом.

За словами співачки, вона сама пішла від Макса, тому що їхні сварки дійшли до межі.

Крім того, в інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні" Аня розповіла про те, як фінансова криза примусила її невтомно працювати.

Седокова вже півроку не живе з чоловіком Максимом Чернявським, але лише нещодавно він подав документи на розлучення. Донька Моніка буде спілкуватися з татом, коли захоче.


Щодо причин розколу, то про них Аня розповіла чи не вперше.

"Думаю, точної відповіді немає. Ми періодично сварилися, що здавалося нам нормальним - всі ж сваряться! Потім з'явилися ревнощі. І люди, які, почувши, що ми посварилися, не допомагали нам помиритися, а навпаки, нацьковували. Про мене казали - навіщо я така потрібна, вона будинком не займається, а працює. І намагалися його звести з іншими панянками! Звичайно ж, це виводило мене з себе, ми знову лаялися, і так по колу", - ділиться співачка.

Седокова розповіла про сварки з чоловіком

Як відомо, не так давно Седокова погрожувала "тьолкам", які чіпляються до її ще чоловіка, у блозі.

"Їм здається, що, потрапивши в ліжко до мого чоловіка, вони доведуть, що вони краще, ніж я. Але вони не розуміють деяких речей. Що я пішла сама від Максима - це раз. Потім вони думають, що, раз він був одружений з Седоковою, він якийсь неймовірний і треба його завойовувати. Жінки зараз стали такі... варто перед ними помахати дорогою машиною, вони відразу готові бігти на край світу", - зауважила Аня.

Аня обурена тим, які зараз жінки - ласі до чужих чоловіків та дорогих автівок

Також вона висловилася стосовно своїх так званих подруг, певно натякаючи на Санту Дімопулос.

"У мене було кілька ситуацій, коли подруги виявлялися банальними дівчатками легкої поведінки. Я дружу зараз з тими, хто б навіть не подивився на мого чоловіка і, як сказала одна дівчина, "не посміє навіть лайкнути фото твого чоловіка". А є й ті, які не тільки лайкнути, але і постараються це фото лизнути. І такі прецеденти вже були", - розповіла Ганна.

"Таких треба тримати подалі від своїх чоловіків, якщо ви хочете свій шлюб зберегти. Та й чоловіки бувають такі... Як кажуть, "вона була кращою з жінок, але їй постійно требо було це йому доводити", - сказала співачка.

Оце - подружки Седокової... Ними вона начебто задоволена

Аня ще раз наголосила, що вона прагне попрощатися з минулим і жити майбутнім.

"Але я прийняла рішення, що категорично не хочу минулого і бачу тільки майбутнє. Чесно скажу, що написала вчора чоловікові велике гарне повідомлення (хоча обіцяла собі цього не робити), де сказала, що не хочу більше воювати, давай жити дружно і пробач мене за все. І мені стало легше. Я відпустила", - зізналася Седокова.

Ганна попросила вибачення у чоловіка та запропонувала дружні стосунки

На запитання про те, яким чином вина врятувалася, Аня розповіла про фінансові складнощі, які допомогли їй не думати про розлучення.

"Я пройшла через такі кола пекла! Найгірше, коли в одну мить не стало грошей. Я ж не працювала практично, а якщо працювала, то відразу ж витрачала. І раптом банк, де лежали всі мої заощадження, лопнув. Картки були заблоковані чоловіком, були борги... І я прокинулася і зрозуміла, що мені немає на що навіть завтра піти і купити дітям їжі", - зізналася співачка.

Фінансова скрути примусила Аню почати працювати знову

"І тоді всі мої душевні переживання відійшли на другий план. Ти можеш скільки завгодно страждати і бути в депресії, але від цього грошей не додасться. І саме ця ситуація допомогла мені вижити. І змусила мене працювати, знижувати ціни на концерти. І, коли я вже стала заробляти, тоді прийшов час подумати про кохання та інших справах", - резюмувала Седокова.

Тепер зрозуміло, чому Седокової значно побільшало за останні півроку

Фото з Instagram Седокової


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів