Карпатський замок Ющенка майже готовий. ФОТО

24 травня 2013, 17:08

Екс-президент Віктор Ющенко добудовує розкішний карпатський замок у Карпатах.

В лютому ТаблоID публікував фото процесу будівництва маєтку. І ось зараз івано-франківський сайт "Вікна" оприлюднив світлини вже майже готового комплексу Віктора Андрійовича.

До будівель на березі Женця веде дерев’яний місток, тимчасово перегороджений від туристів дерев’яною балкою. Неподалік за порядком на території стежать охоронці.

Припертий до стіни КПП помаранчевий прапор "Нашої України" не дає підстав засумніватися, хто саме тут веде будівництво.


Ющенко і тут прапор "Нашої України" упхнув

Кілька капітальних споруд уже цілком добудовано. Найвища будівля - це дерев’яна церква.

Розповідають, що хату Ющенкові продали, як кажуть на Гуцульщині, "зі всім", тобто разом з тими нечистими духами, які хтозна відколи там поселилися.

Церква вже готова

Під час будівництва тут часом відбувалося щось незрозуміле та моторошне - то інструменти самі по собі зривалися з місця, то трактор на рівному місті перекидався.

Лише відколи збудували церкву і справили там службу, ці паранормальні явища нарешті припинилися.

Поряд із церквою - триповерхова споруда, подібна до дерев’яного палацу - з мансардами, вежами та галереями. Від будиночка, де, мабуть, буде ресторан, є вихід на терасу над гірською річкою, на якій стоять дерев’яні столи та лави.

Дерев'яний замок Ющенка майже готовий

Далі, вниз за течією річки, - ще одна триповерхова споруда, від низу до верху викладена з каменю та оздоблена деревом.

Фасадну стіну прикрашає кована фігура гуцула з трембітою. Ймовірно, саме ця будівля служитиме музеєм народних інструментів та фонотекою.

Це, скоріше за все, буде музеєм

Загалом тут начебто діятимуть щонайменше три музеї - ще один буде присвячено гуцульським скриням, яких у Ющенка зібралося вже кілька десятків.

Також планують на території комплексу розмістити кафе-ресторан і готель на декілька номерів, але їх спорудження тільки розпочалося. Зате вже повністю завершено будиночок у вигляді водяного млина.

"Там ще дуже багато роботи. Працює одна невеличка бригада, якою фактично керує безпосередньо Віктор Андрійович, часом навіть сам сідає за кермо будівельної техніки. Він дуже скрупульозно ставиться до найменших деталей цього культурного центру, сам визначає, де яка балка має стояти", - зізнався голова політради партії "Наша Україна" Зіновій Шкутяк.

Судячи з кованої таблички "2012", відкриття готельного комплексу мало відбутися ще торік

Фото з сайту "Свободная пресса" та з сайту "Вікна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів