Одеська Барбі оновила обличчя та показала, як схудла. ФОТО

10 червня 2013, 11:16

Одеситка Валерія Лук'янова, яку називають дівчиною Барбі, активно худне до пляжного сезону. Білявка і так має талію, як у ляльки, але все одно продовжує виснажувати себе у спортзалі.

Крім того, Валерія дещо змінила своє обличчя, зробивши татуаж брів.

Фото себе зо всіх ракурсів Барбі регулярно викладає у соцмережі та ділиться порадами краси.

"Мені здається, що нові брови трохи змінили моє обличчя... Я їх зробила більш далекими, вище і рівніше... Але до виразу обличчя тепер ніяк не можу звикнути)" – написала Барбі та показала процедуру татуажу.


Валерія "вдосконалює" себе, як може
Головне, вчасно зупинитися... Хоча це вже, мабуть, неможливо

Також співачка зазначила, що "доглядати за своїм тілом, фігурою - це зовсім не досягнення і не заслуга - це норма" і показала світлини своєї нереально стрункої талії.

Дівчина схудла спеціально до літнього сезону
І похизувалася своїми досягненнями

Як відомо, Лук'янова полюбляє у соцмережах розмірковувати на езотеричні та філософські теми. Нещодавно вона поділилася думками про досвід та духовний розвиток.

"У вільний від практик час, я розмірковую про тлінність буття і людський абсурд... Це буває дуже цікаво", - написала дівчина.

Таких фото дуже багато на сторінці Барбі

"Ніякі книги ніколи не замінять особистий досвід. Ніякі гуру і вчителі не зможуть надати вам урок особистого досвіду. Все з їхніх слів, з їхньої подачі", - просто так зауважила Валерія.

"Лише ставши на шлях істинний Духовного розвитку, Сутність розуміє, що єдиним вчителем і гуру, може бути тільки його Вище Я. Стан тотальної усвідомленості відкриває такі грані, які раніше були невидимі, і раптом починаєш сприймати все набагато глибше. Наприклад відкривається глибинна суть того, як складно Духовно розвиваються сутності жити в соціумі, триматися свого потоку, свого власного Духовного ядра", - пустилася у "філософствування" Барбі.

Приблизно та виглядає весь Instagram Лук'янової

Нагадаємо, взимку Валерія показувала свою маму, яка так само схожа на ляльку. А у квітні Лук'янова презентувала свої кліпи.

Фото з Instagram та ВКонтакте Лук'янової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів