"НеАнгели" демонстрували тіла на пляжах Грузії та Чорногорії

16 липня 2013, 17:20

Підопічні Юрія Нікітіна, дівчата з дуету "НеАнгели" вже неодноразово показували свої оголені тіла у фотосесіях, кліпах та на сцені.

Мабуть, Віка і Слава так до цього звикли, що і на відпочинку не можуть не позувати в купальниках на камеру, щоб потім викласти фото у соцмережу.

Відзнявши нове відео у Батумі, "НеАнгели" вирушили до Чорногорії, де просто весело проводили час, засмагаючи на пляжі та відвідуючи місцеві пам’ятки.

До речі, кліп на пісню "Роман" знімали на мальовничій набережній Батумі, на площі Пьяцца, яка вважається однією з найкрасивіших в Грузії. Про це повідомляє "Mamamusic".


"НеАнгели" відзняли відео на пісню у своєму стилі - з назвою "Роман"

Претендента на роль головного героя, за якого у кліпі борються Слава і Віка, шукали довго і вимоги до нього були особливі. Врешті вибір припав не немолодого грузинського актора Зураба Кипшидзе.

Віка і Слава не поділили грузина

"Буквально з перших хвилин свого перебування в Батумі ми були підкорені привітністю місцевих жителів. Нам скрізь намагалися допомогти, а шикарні застілля, які чекали нас за розкладом і без, просто ставили під загрозу графік зйомок! Відверто кажучи, ми були б і раді залишитися тут довше, адже Грузія дуже романтична країна, де дуже легко закохатися і закрутити роман", - поділилися враженнями співачки.

А після роботи в Грузії Віка і Слава продовжили оголюватися на пляжах Черногорії.

Віка і Слава, певно, не втомлюються одне від одної...
Отакі майже однакові фото прикрашають сторінку Слави у соцмережі
Віка та її "природні ресурси", як сказала Ольга Полякова
І крупний план для тих, хто ще не усе розгледів
Акробатичні рухи у виконанні Слави
А це фото посіло б перше місце, якби це був рейтинг

Фото надані "Mamamusic" та з Instagram Віки і Слави

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів