Герман вигуляла золоті туфлі на скандальну виставку в Арсеналі

П'ятниця, 26 липня 2013, 15:46

26-го липня у столиці розпочалося святкування 1025-річчя хрещення Русі. З цієї нагоди в Мистецькому Арсеналі відбулося урочисте відкриття виставки "Велике і Вічне", яка вже встигла стати скандальною.

Першими експозицію, яка зібрала 1000 творів мистецтва з 35-ти музеїв країни, побачили політики на чолі з президентом Віктором Януковичем.

Головною сенсацією виставки стала зустріч Митрополита Володимира та Патріарха Філарета. Зустрівшись, священики потиснули один одному руки і триразово поцілувалися, пише "Комсомольська правда в Україні".

У свою чергу Янукович підкреслив, що ця виставка - прекрасний привід відчути вирішальний вплив християнства на розвиток українського меценатства.

"Наша культурна спадщина - національна гордість. Ми є великим самобутнім народом, і ця виставка - прекрасний привід відчути причетність до значимих цінностей України", - сказав президент.

 Праворуч - предстоятель грекокатолицької церкви Святослав Шевчук, ліворуч у центрі - голова Української Автокефальної Православної церкви митрополит Мефодій
 Голова КМДА Олександр Попов
Ганна Герман у бежево-золотому ансамблі та Валентина Довженко у біло-червоному були чи не єдиними жінками від політики, присутніми на відкритті. Між ними - регіонал Володимир Макеєнко
 Підготовка триває 
 
Директорка Арсеналу Наталія Заболотна та прес-секретар Януковича Дарка Чепак 
Сергій Арбузов поспішає, щоб без нього не почали? 
 Віце-прем'єр Юрій Бойко та заступник голови КМДА Віктор Корж
Перший віце-прем'єр Сергій Арбузов, керівник держуправління справами Андрій Кравець та голова КМДА Олександр Попов 
Новоспечений депутат-олігарх Вадим Новинський 
Янукович зі свитою: губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк, Дарка Чепак, віце-прем'єр Костянтин Грищенко та Олександр Попов 
Заступник Попова Віктор Корж та віце-прем'єр Олександр Вілкул (праворуч) 
 Добре, що хоч не на айфон...
 

Фото Лариси Абрикосової для ТаблоID


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів