Порошенко і Тігіпко стали найбагатшими у Раді

17 липня 2013, 14:31

"Король солодощів" Петро Порошенко, власник унікального автомобіля Костянтин Жеваго і колишній віце-прем'єр Сергій Тігіпко очолили 20-ку найбагатших депутатів Верховної Ради.

Видання "Forbes Україна" склало топ-20 найзаможніших народних обранців.

Варто зауважити, що серед найбагатших депутатів більшість належать до Партії регіонів. Інші є позафракційними.

Також цікаво те, що якби новоспечений депутат Вадим Новинський встиг скласти присягу, саме він би став найбагатшим у Раді. Але присягу Новинський прийме вже у день відкриття третьої сесії ВР.


Статки Новинського складають 1,9 мільярада доларів. Фото Оксани Коваленко

А поки лідером рейтингу вважається засновник корпорації "Roshen" Петро Порошенко зі статками у 1,6 мільярда доларів. За рік він збільшив свій заробіток на рекордні для депутатів-мільйонерів 60 відсотків.

Порошенко є найбагатшим після Новинського

На другому місті опинився імовірний власник супер-кар за 2 мільйони Костянтин Жеваго, який заробляє на металургії, машинобудівництві і фармацевтиці. Його статки складають 1,5 мільярда доларів.

Трійку лідерів замикає екс-віце-прем'єр, депутат від Партії регіонів Сергій Тігіпко з 1,2 мільярда доларів.

Тігіпко потрапив до трійки найзаможніших

Четверте місце зі статками у 520 мільйонів дісталося регіоналу Володимиру Бойку. А на п’ятому опинився соратник Бойка Василь Хмельницький з 333 мільйонами доларів.

Шостим у рейтингу найзаможніших став Антон Пригодський (322 мільйона), а за ним йде Євген Сігал з Партії регіонів, який володіє 318 мільйонами доларів.

Восьме місце у списку посів екс-віце-прем'єр Борис Колесніков (290 мільйонів), а дев'яте - любитель мавп Олександр Фельдман зі статками 287 мільйонів доларів.

Десятку найбагатших депутатів замикає регіонал В'ячеслав Богуслаєв з 281 мільйоном доларів.

Одразу два найбагатших регіонали - Шуфрич і Хмельницький

Другу десятку найзаможніших відкриває екс-міністр та любитель жінок Нестор Шуфрич. Він збільшив свій капітал до 273 мільйонів доларів.

Також до 20-ки найбагатших депутатів увійшли регіонали Микола Рудьковський (261 мільйон), Сергій Клюєв (216), Олександр Герега (206), Таріел Васадзе (204), Єфим Звягільський (172) та інші.

Скандальний Микола Рудьковський на 11-му місці

Найменше серед найзаможніших заробив депутат від Регіонів Сергій Буряк. Він замикає 20-ку зі своїми 150 мільйонами доларів.

Фото з Facebook Порошенка, Тігіпка, фото ТаблоID


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів