Астаф'єва знялася у ролі гейші та роздягла своїх колег. ФОТО

14 жовтня 2013, 11:11

Останнім часом співачка і модель Даша Астаф'єва дивує своїми експериментами. А після того, як заблокували її сторінку у соцмережі, вона створила нову – повністю чорно-білу.

Даша продовжує викладати фотографії себе, щоправда, без надмірного оголення. Зате своїх колег співачка фотографує з натяком на лесбійську еротику.

Нещодавно в Instagram Астаф'євої з'явилося кілька світлин, на яких вона - в образі гейші. Причому підписи до фото є не менш цікавими, ніж самі фото.

"Ми стали простіше, нам вже не треба доводити один одному свою спроможність і значимість... Це і так тяжким вантажем лежить на наших плечах, і ми несемо його, щоразу намагаючись знайти місце, в яке ми можемо це звалити і розправивши плечі, і злетіти, відчуваючи за плечима крила", - пише Даша.

"Тоді ви - мирські. Навіть якщо ви медитуєте для того, щоб досягти бога, ви - мирські. Навіть якщо ви медитуєте для того, щоб досягти нірвани, ви - мирські, так як у медитації немає мети", - написала співачка, яка, як відомо, є пристрасною прихильницею йоги

"Не чекайте, коли закінчите інститут, коли народяться діти. Досить чекати, коли почнете працювати, коли підете на пенсію, коли одружитеся, розведетеся. Не чекайте вечора п'ятниці, ранку неділі, купівлі нової машини, нової квартири. Не чекайте весни, літа, осені, зими. Хвилини щастя - дорогоцінні, це не кінцевий пункт подорожі, а сама подорож… Найжахливіша помилка, яку ви можете зробити - це все життя гнатися за цілями, не помічаючи як повз вас пробігає ваше життя..."

Продовжуючи свої творчі експерименти, Даша зняла колег по групі "Nikita" у досить відвертій фотосесії. Кілька світлин співачка виклала у фотоблозі.


Астаф'єва вже знімала оголену Славу з "НеАнгелів" і ось тепер зняла Нану і Юлю з "Nikita"
Але і про себе Даша теж не забула

Колись Даша розповідала, що змалку мріяла потрапити на сторінки видання "Playboy". І тепер вона, схоже, не може без демонстрації свого тіла.

На новій сторінці Даші поки що немає світлин, на яких видно інтимні частини тіла
"Чим краще ви відповідаєте моменту сьогодення, тим швидше ви станете минулим", - підписала це фото модель

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів