Бевза у ліфі та з крихітним сином на руках показала тіло за тиждень після пологів. Фото

Дизайнерка Світлана Бевза, яка днями оголосила про народження третього малюка від свого чоловіка, колишнього міністра і військового Володимира Омеляна, показала свою післяпологову фігуру.
В Instagram 43-річна матуся опублікувала милий знімок, на якому постала у білому бюстгальтері та штанах в тон із крихітним синочком на руках. Хлопчика, до речі, звуть Роберт.
"Спека + тіло після пологів. Переживаємо це крізь призму любові", - підписала вона допис.

Світлана замилувала теплим знімком зі своїм малюком. Відомо, що зараз вона з дітьми живе у Лондоні
Нагадаємо, від Омеляна Бевза вже виховує двох дітей, 12-річного сина Марка та 8-річну доньку Анну, яких народила в Америці. У своєму блозі дизайнерка час від часу тішить сімейними фото. А ще подружжя не забуває про романтику у шлюбі.







