Самсоненко показав своїх м’язистих дівчат. ФОТО

5 листопада 2013, 11:29

Колишній чоловік співачки Санти Дімопулос, бізнесмен і спортсмен Володимир Самсоненко представив власну жіночу фітнес-команду під "неочікуваною" назвою "Samson Team".

2-го листопада в одному з фітнес-клубів столиці м’язисті дівчата провели відкрите тренування.

Як повідомляє прес-служба, до команди Самсоненка входять 20 дівчат з різних міст і навіть різних країн.

Серед спортсменок є представниці модельного бізнесу. А також до складу команди входить і "Міс Україна-2012" Каріна Жиронкіна, з якою у Вови начебто роман.


Самсоненко взявся просувати міску Каріну Жиронкіну?

"Команда, тренери, цілі, які стояли, - у нашій атмосфері важко не стати чемпіоном. Всі дівчата дуже красиві, спортивні, і навіть зараз вже в одній команді починається конкуренція, і це дуже здорово, тому що спортивне суперництво має бути завжди", - сказав Самсоненко.

Дівчата у команді Самсоненка дійсно спортивні
Міс Каріна Жиронкіна серед них, певно, найтендітніша

Цікаво, що на чемпіонаті світу з фітнесу в Будапешті, який відбудеться з 13-го по 17 листопада, від "Samson Team" виступатимуть лише троє дівчат, зокрема і Жиронкіна.

"Ми майже готові, залишилося зовсім трохи. У нас хороші результати, але ми їдемо за золотом, тому повинні бути ідеальними. Тому дівчат зараз ганяємо дуже сильно", - зауважив Володимир.

Самсоненко налаштований на перемогу

До речі, головним тренером команди став Сергій Клепчев, який колись підготував до цих змагань екс-дружину Самсоненка Санту Дімопулос.

Співак Василь Бондарчук брав участь у чемпіонаті Європи з бодібілдингу
Телеведучий Анатолій Анатоліч

Фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів