Седокова "вирізала" собі серце та дістала батогом по спині. ФОТО

14 листопада 2013, 14:22

Співачка Ганна Седокова продовжує страждати на публіку. Але цього разу Аня пішла аж занадто далеко – вона "вирізала" собі серце.

У новому відео артистка страждає від болю не лише морально, але й фізично. Аню шмагає батогом чоловік, заради якого, за сюжетом кліпу, вона і вирізала свій найважливіший орган.

Також у відео з Седокової знущаються інші чоловіки. Вони її зв’язують, що наштовхує на думки про БДСМ.

"Все, про що я співаю, правда. У мене немає інших пісень. Мої пісні стають моєю долею. Не хотілося знімати звичайне відео. Хотілося правди, якою б вона не була. Передати те, через що проходив кожен, чиє почуття більше не було взаємним. Всю ту біль і ненависть, в яку перетворюється світле і добре, коли двоє колись улюблених і рідних розлучаються і починається війна не на життя, а на смерть", - зазначила співачка.


Седокова показала своє скривавлене серце

"Ти звикаєш до болю, навіть починаєш відчувати від нього задоволення. І, можливо, вже не можеш жити інакше. Ця пісня про біль, про розставання, про неможливість бути з людиною, яку любиш до божевілля. Коли ти розлучаєшся з нею, на серці залишаються криваві рани, на які залишається тільки накласти пов'язку", - пояснила співачка ідею відео.

Акцент, як завжди, ну грудях
Седокова порівняла фізичний біль з душевним
До речі, це вже другий кліп співачки, у якому вона демонструє кров

Фото та інтерв'ю надане піар-службою Седокової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів