Повалій повернулася до 1970-х та розповіла про шлюб Кобзона

10 грудня 2013, 15:44

Співачка і депутатка Таїсія Повалій останнім часом дуже продуктивна на кліпи.

Нещодавно Тая презентувала свою найдорожчу відеороботу авторства Алана Бадоєва, а днями світ побачила мила історія кохання у стилі 1970-х на нову пісню артистки.

Крім того, в інтерв’ю виданню "Viva!" Повалій, якій 10-го грудня виповнилося 49, розповіла, чому захоплюється шлюбом Йосифа Кобзона.

За словами Повалій, російськомовна пісня "Календарь любви", на яку був знятий кліп, є дуже душевною та рідною.


"Ця композиція ніби створена для кліпу, точніше для "маленького кіно", в якому емоції знаходять візуальні образи, перетворюючись на душевну історію чистого, трішки наївного, але справжнього кохання", - розповіла депутатка.

Сюжет відео, як завжди, про кохання

Новий кліп артистки знятий у стилі 1970-х років.

"Мені не просто симпатичні ті часи - я люблю ті роки. Мої спогади про 70-ті найдобріші і теплі, напевно, як у будь-якої людини, народженої тоді. Погодьтеся, ті життєві підвалини, моральні цінності, на яких у ті часи виховувалася молодь - вічні і безцінні!" – зауважила Повалій.

Повалій у кліпі грає саму себе - тобто співачку

"На жаль, зараз, багато чого з того світлого і правильного, що вкладалося в наше виховання, втрачено або відійшло на другий план. Але я ніколи не забуду, з яким щирим теплом люди ставилися один до одного… Нас вчили поважати старших і допомагати слабким. І кожен розумів: любов - велике щастя", - поділилася Тая.

А цей кадр - ніби взятий з фільму "Москва сльозам не вірить"

Повалій так захопилася розмовами про любов та цінності, що аж зізналася - для неї прикладом ідеального шлюбу є шлюб Йосифа Кобзона.

"…Для мене ідеал сімейних стосунків, стосунків між чоловіком і жінкою, - це подружжя Кобзон, Йосип Давидович і його дружина Неллі. Ви не уявляєте, скільки вони пережили! І завжди були разом! Завжди і у всьому вони підтримували один одного! Приголомшлива сім'я", - поділилася співачка.

У кліпі кохання, звісно ж, перемагає
Повалій відверто захоплюється стосунками Кобзона з дружиною

Для самої Таїсії секрет міцних стосунків полягає у гармонії.

"Чим довше подружжя живе разом, тим більше зростається душами. Їх серця починають битися в унісон, вони розуміють один одного з півслова. А іноді взагалі без слів. Це щастя! Любов складається з дрібниць, і ніколи не можна лаяти близьку людину навіть у думках, інакше це руйнує почуття", - зауважила вона.

У кліпі Тая вдягнена в сукню від Лілії Літковської, хоча зазвичай носить вбрання Тетяни Земскової та Олени Ворожбит.

"Саме вони вперше створили для мене ту саму сукню, про яку я з дитинства мріяла! Вони відчувають мене і вміють творити казку! Їхні вбрання самі по собі - вже феєрія! До того ж у нас багато в чому збігаються смаки: наприклад, я дуже люблю вишивку, а вони створюють просто магічні візерунки", - розповіла Повалій.

Тая вважає гармонію головним секретом вдалого шлюбу

Що ж до планів на новорічну ніч, то її співачка святкуватиме не на сцені, а у родинному колі.

"Для мене важливо відзначати будь-яке свято саме в колі сім'ї - з мамою, чоловіком, сином. І Денис завжди намагається приїхати, побути з нами. Свято - це коли на душі тепло. Для мене це означає, що поруч має бути моя мама, мої найрідніші люди. Це надає мені сили, я ще краще відчуваю своє коріння, зв'язок з близькими. Мені здається, немає нічого важливіше", - зазначила Тая.

Нагадаємо, днями Повалій вирушить до Мілана на шопінг, який стане подарунком її чоловіка на день народження.

Стоп-кадри з відео на YouTube та фото "Viva!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів