Сумська з чоловіком занурилися в "йорданську воду" у Конча-Заспі

Понеділок, 20 січня 2014, 11:28

Актриса Ольга Сумська, як і обіцяла, не зрадила традицію занурення у воду на свято Водохреща. Щоправда, цього року ополонку знайти не вдалося, тому обряд був виконаний на Кривому озері у Конча-Заспі.

Як повідомила Сумська ТаблоID, відсутність льоду і снігу не завадила відчути голочки, які пронизують тіло у холодній воді.

"Щойно повернулись з гірськолижного італійського курорту "Мадонна ді-кампільо", заїхали до Мілана і одразу пірнули в йордарнську воду на Кривому озері Конча-Заспи. Відчуття все одно дуже гострі, навіть без снігу і льоду тисячі голочок пронизують тіло, виходиш - і як на світ народився!" – поділилася враженнями актриса.

 Борисюк не втомлюється хизуватися своїм 50-річним тілом

"Думали, що і молодша Аня приєднається, але в останню мить вона передумала, тож ми з Віталієм занурилися вдвох", - додала Сумська.

 Ольга при повном марафеті провела ритуал занурення 
 До речі, нижню частину тіла Сумська чомусь приховала під рушником
А от Брисюк нічого не приховував 
 Дочка акторського подружжя Аня відмовилася купатися у холодній воді
 
 Ольга навіть змогла посміхнутися крізь холод
 

Як відомо, кілька днів тому Ольга розгулювала босою по снігу в Альпах.

"Після різдвяного відпочинку в Яремчі чоловік зробив мені сюрприз і запропонував подорож до італійських Альп. Ми навіть валізи не розпакували, одразу на літак. Подихати гірським повітрям на висоті 2тисячі 500 м і покататися казковими трасами - це справді насолода. Тим більше ні в Буковелі, ні в Києві снігом і не пахне..." – розповіла Сумська.

 
 Родина Сумської-Борисюка вже не вперше відпочиває в Італії

Фото надані Ольгою Сумською


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів