Дімопулос оголилася та розхвалила задоволення від сексу

Понеділок, 20 січня 2014, 14:08

Відтоді, як Санта Дімопулос пішла з "ВІА Гри", її музична кар’єра перейшла у площину поодиноких виступів у клубах та, мабуть, на корпоративах. Зате брюнетка постійно з’являється на сторінках глянцю та у пресі.

Дімопулос користується тим, що має завдяки виснажливим тренування – своїм тілом. Саме його співачка невтомно демонструє у чоловічих виданнях та своєму фотоблозі.

Цього разу "честь" показати оголену Санту випала журналу "MAXIM".

Крім того, у супутньому інтерв’ю Дімопулос розповіла про своє ставлення до сексу та про те, як досягла таких форм.

 Санта оголилася, але найінтимніше приховала під тканиною

Наразі Санта потрохи перетворюється на бізнес-леді. Після свого скандального виходу з "ВІА Гри" співачка, за її словами, багато чого переоцінила.

"Спів я не закинула, він невід'ємний від мене. Але ось у чому нюанс: щоб бути успішною в шоу-бізнесі, треба переступати через себе, необхідно володіти тими якостями, яких у мене немає. І я говорю не про секс з продюсерами - для мене це взагалі неприйнятно. Просто я розчарована шоу-бізнесом, там всі один одного використовують", - заявила Санта.

"Тому співати-то я люблю, але варитися цілком в цьому середовищі не можу. Проте я виступаю потихеньку, не в режимі нон-стоп, як багато зірок", - додала вона.

 Свою невдалу кар'єру Дімопулос виправдовує відсутністю потрібних якостей характеру

Як відомо, два роки тому Дімопулос стала чемпіонкою світу з фітнесу, чим дуже пишається.

"Дуже багато тренувалася в залі, бігала по десять кілометрів на день. Пишаюся собою!.. Там все було підпорядковане залізній дисципліні і системі харчування. За кілька днів до змагання взагалі небажано пити воду. А до цього я їла виключно білок, ніяких спецій, цукру, мучного. Можна було овочі на пару, але й то тільки ліліпутськими порціями і в першій половині дня", - розповіла співачка.

 Щоб мати таке тіло, Санта докладає купу зусиль

На запитання про те, скільки треба займатися сексом, щоб пропустити тренування у залі, Санта відповіла:

"Ха-ха! Я не ставлюся до нього як до фізкультури, тому не вираховувала ніколи калорії. Я дуже люблю секс, для мене це величезне задоволення! І потім, секс не виключає фізкультуру. Якщо у тебе буде сумнівна фігура, навряд чи вона додасть плюсів до хорошого сексу".

 Дімопулос вважає, що сумнівне тіло не додасть плюсів у сексі

А ще співачка зізналася, що у чоловіках її, перш за все, збуджує запах.

"Чоловік - це насамперед запах. Я дуже чутлива до запахів! Запах сильного, улюбленого, сексуального чоловіка - найпотужніший збудник! Які там креветки, шпанські мушки, імбир та інші афродизіаки! У мене від запаху голова йде обертом", - зізналася Санта.

 Найбільше Санту збуджує запах чоловіка
 

Фото журналу "MAXIM"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів