Джамала показала свій "неймовірний місяць у Лондоні". ФОТО

17 лютого 2014, 14:46

Поки хтось знімав нові кліпи, фільми про себе та ходив на світські заходи, співачка Джамала вдосконалювала свої вміння та обростала новими знаннями у британській столиці.

Виконавиця провела у Лондоні цілий місяць, де познайомилася з цікавими людьми та дізналася багато нового про музику і не тільки.

Враженнями і світлинами Джа поділилася у своєму Facebook.

"Цей місяць мого життя, проведений у Лондоні, я б назвала неймовірним і пізнавальним, навіть так - неймовірно-пізнавальним!" - написала співачка.


Джамала у Лондоні знайшла рідний Крим

"Я познайомилася з величезною кількістю нових людей. Я дізналася багато нового про мову, музику, культуру", - додала вона.

Співачка, певно, була у Лондоні на навчанні

І далі Джамала перерахувала події, які особливо її вразили.

"А скільки всього я побачила і почула: неймовірну Manon Massenet в "Royal House Opera", приголомшливий концерт Ahmad Jamal в "Royal Festival Hall", The Light Princess в "National Theatre", концерт соул-співачки і знайомство в легендарному Ronnie Scott's з Careelin Anderson", - розповіла дівчина.

Джамала не просто гуляла містом, а пізнавала багато нового і корисного

"Мені пощастило спілкуватися з музичними геніями: Dave Hоlland, Ahmad Jamal, Beverly Knight (після її мюзиклу "The Bodyguard", де вона грає головну роль) і Careelyn Anderson. Величезну радість приносило спілкування з простими студентами і звичайними музикантами - всі вони цікаві особистості", - зазначила Джамала.

"Студії, люди, сільця, музеї, їжа, нові колекції дизайнерів, знайомство з однією з муз Макквіна, поетами... Не скажу, що багато написала, але дещо цікаве - так! До речі, і повинна сказати, мені неймовірно щастило з сонцем! Ось такий він - мій Лондон! :)" - поділилася поділилася співачка.

Фото на тлі легендарного Стоунхенджа
Окрім навчання, Джамала багато спілкувалася

Нагадаємо, Джамала вже була у Лондоні влітку 2012-го.

Фото з Facebook Джамали

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів