Притула з Попенком з’їздили до військових у Чонгарі. ФОТО

24 березня 2014, 12:56

Телеведучі Сергій Притула і Геннадій Попенко минулими вихідними побували у селищі Чонгар, який наразі є буферною зоною між Україною і Росією.

Колеги не просто сфотографувалися з вояками, але й привезли їм матеріальну допомогу, яку напередодні зібрали завдяки соцмережам.

Як повідомив Притула у Facebook, всього за один день було зібрано 43 тисячі 620 гривень.

"Ну, якщо коротко, то ми з Gennadii Popenko забили повний багажник машини тим добром, що ви знесли мені, а його фолловери – йому, і погнали на Чонгар. Якщо трохи довше, то 9 годин туди, 1,5 там і 8,5 назад:). Дуже потішив місцевий люд, всі на якомусь патріотичному піднесенні, багато синьо-жовтих прапорів, на фоні яких відбуваються весняно-польові роботи:)" - поділився Притула.


Попенко і Притула відвезли допомогу військовим у Чонгарі

"Крайній блок-пост тримають наші прикордонники і десантура. "Крилату піхоту" ми не заскочили, вони якраз окопались у полях, а от до "погранців" в гості зайшли", - розповів Сергій.

Телеведучі передали військовим бронежилети, спальники, медикаменти, речі особистої гігієни, а також соки, води, солодощі, мед, цигарки, побутову хімію. За словами Притули, військові особливо зраділи речам особистої гігієни та продуктам.

Сергій не впустив нагоди сфотографуватися з військовими

"Хлопці були потішені увагою, всім Вам передавали вітання, дякували, що молитесь за них і обіцяли стояти до кінця. Дуже нахвалювали десантників, які там стоять, казали, що то бійці дуже заповзяті та ідейні", - зауважив Притула.

Притулу з Попенком пригостили армійським супчиком

"По фіналу прикордонники пригостили нас з Гєною смачним супчиком, провели невеличку екскурсію, пофоткались напам’ять, ми залишили їм дитячі малюнки, сіли в авто і з почуттям виконаного обов’язку та гордості за народ, рушили на Київ", - зазначив телеведучий.

Сергій зауважив, що ця поїздка, швидше за все, була не остання та подякував усім за можливість морально і матеріально підтримати війська.

Фото з Facebook Притули

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів