Білик купили за 50 тисяч та порівняли з Шевченком. ФОТО

8 квітня 2014, 11:31

Співачка Ірина Білик днями відсвяткувала свій черговий день народження. І хоча іменинниця заздалегідь просила гостей не приносити їй презентів, а просто платити за вхід по тисячі гривень, без подарунків не обійшлося.

Так, привітати Ірину прийшли її колеги та друзі. Крім батьків і ряжених аніматорів у панд, на вечірці були продюсер Юрій Нікітін з коханою Ольгою Горбачовою, Сніжана Єгорова зі своїм першим чоловіком кліпмейкером Семеном Горовим, Наталя Могилевська, Марія Бурмака, Віталій Козловський, Камалія з чоловіком Захуром, Павло Зібров, Андрій Кравчук та Андрій Данилко зі сценічною мамою.


Білик зустріла 44-річчя в компанії батьків та друзів
Був тут й продюсер співачки - Юрій Нікітін з нареченою Ольгою Горбачовою та донечкою

Давній товариш Білик - російський співак Філіп Кіркоров особисто на святкування не приїхав, але привітав іменинницю найпершим, надіславши їй ще за годину до півночі смс-повідомлення з романтичним віршем, пише "Сегодня".

Співачка у свій день народження взялася розважати гостей самотужки. Спершу виконала кілька своїх пісень, а потім влаштувала аукціон.

Співак Андрій Кравчук також прийшов привітати Іру
Телеведуча Сніжана Єгорова була з першим чоловіком - кліпмейкером Семеном Горовим
Нікітін позував з Камалією та Захуром

На аукціоні Іра продавала свою іграшкову копію, парфуми власного виробництва та можливість провести годину наодинці з собою.

Ляльку купив Андрій Данилко, виклавши чималу суму - 100 тисяч гривень. Павло Зібров же не пошкодував 50 тисяч за побачення з Білик. А парфуми пішли з молотка за 15 тисяч гривень, пише "Комсомольська правда в Україні".

Співачка Наталя Могилевська тулилася до ресторатора Андрія Задорожного
Білик з сином
Віталік Козловський з дівчиною на тлі панди

До слова, співачку буквально завалили квітами. Один з найбільших кошиків з квітами Ірі надіслали Оксана Марченко та Віктор Медведчук.

А мама іменинниці проголосила тост, де порівняла доньку з Тарасом Шевченком.

"Найзворушливішим тостом були слова мами Іри Ганни Яківни, яка порівняла дочку з Тарасом Шевченком. Я теж згодна з тим, що Іра така ж талановита і все робить на благо своєї країни, як і великий поет", - розповіла Сніжана Єгорова.

Павло Зібров заплатив за побачення з Білик 50 тисяч гривень
А Андрій Данилко тепер має іграшкову Білик за 100 тисяч
Єгорова танцювала з Козловським

Загалом же святковий банкет готувався на 200 осіб. Білик поїла друзів шампанським, віскі та вином, а годувала хачапурі, качиними грудками, телячими медальйонами і шашликами.

Прийшла привітати іменинницю й Марія Бурмака
Могилевська сіла за столик до поета Юрія Рибчинського
Гості несли Білик різні букети
Та показували язики

Фото "Сегодня" та прес-служби Білик

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів