Піднебесні квартири: кияни все частіше обирають квартири в мансарді

29 липня 2014, 10:00

Останнім часом квартири з мансардою стали своєрідним трендом на ринку нерухомості. Слово "мансарда" асоціюється одночасно і з затишком і романтикою, притаманними найкрасивішим європейським містам.

"Такі особливості житла, як, наприклад, злам стіни-даху і характерні мансардні вікна, дозволяють зробити інтер'єр оригінальним і практичним.

У скошені стіни вбудовуються шафи або навпаки декорують таким чином, щоб кімната візуально здавалася просторішою, - розповідає Олександр Тігов, генеральний директор ЖК "Петровський Квартал".

- Квартира з мансардою ідеально підійде для молодої сім'ї з дітьми. Дитяча кімната, облаштована на мансардному поверсі, буде дуже світлою і затишною, а з вікон буде відкриватися прекрасний краєвид. Навіть ззовні ваша квартира виглядатиме оригінально і стильно".


До недавнього часу такі квартири можна було придбати тільки в бізнес-класі і в елітних об'єктах. Проте останнім часом на ринку нерухомості столиці та передмістя стали з'являтися квартири з мансардами, доступні для середнього класу.

Дивлячись в глибину століть пригадаємо, що дуже багато найвеличніших творів мистецтва були створені саме в житлі під дахом, де найчастіше селилися творчі люди, вдало поєднуючи близькість до неба і зірок з якоюсь відчуженістю від нижніх поверхів.

Що ж до вартості таких квартир, то ціни на них вельми різноманітні. За словами експертів, багато що залежить від місця розташування будинку, його класу і транспортної розв'язки поблизу об'єкта. Зазвичай, квартири з мансардою дорожче в середньому на 10-20% в порівнянні з іншими квартирами в тому ж будинку.


"Згідно з даними відділу продажів ЖК "Петровський квартал", 52% покупців квартир з мансардою виявилися фахівцями і менеджерами середньої ланки. Причому вік більшості з них становить 25-35 років, - зазначив Олександр Тігов. - Це ще одне підтвердження того, що даний формат впевнено ступив у сегмент доступного житла".

Відмінно підійдуть такі квартири яскравим творчим натурам, які завжди зможуть отримувати натхнення, милуючись міріадами зірок або білосніжними баранчиками не встаючи з ліжка.

Перевага квартири з мансардою - це наявність незвичайного простору, який кожен власник може використовувати по-своєму. Це місце підходить як для тихої спальні або дитячої, так і для відокремленого кабінету.

До кінця місяця в ЖК "Петровський квартал" знижено ціни на квартири з мансардами, ознайомиться з вигідною пропозицією можна на сайті забудовника.

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів