Як Хливнюк з Шуровим кліп на пісню Леннона знімали. ФОТО

20 серпня 2015, 16:47

19-го серпня лідери гуртів "Бумбокс" та "Pianoбой" Андрій Хливнюк і Діма Шуров зустрілися на знімальному майданчику, де відбулися зйомки відео на легендарну пісню Джона Леннона "Imagine".

Як відомо, місяць тому музиканти підписали Меморандум про взаєморозуміння з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Таким чином вони приєдналися до всесвітньої кампанії #IMAGINE на підтримку рівних прав для всіх дітей.

Режисером кліпу виступив Денис Захаров. У майбутньому відео, до речі, задіяли "населене" цікавими речами піаніно Шурова з його кліпу "Простые вещи".

"Imagine" - це пісня про ідеальне баченні світу. Одна з найсвітліших пісень в історії рок-музики. Тому ми дістали з музичного морозильника біле піаніно з обкладинки альбому Pianoбой "Прості речі". Ми зняли на білому тлі з м'яким білим світлом біле піаніно і світлих людей. Ну і мене з Андрієм Хливнюком, з яким мені завжди працюється так легко, що є відчуття, що я на відпочинку", - розповів Шуров.


"Візитівка" Шурова - біле піаніно - зіграло значну роль у відео

"Але сам кліп - це не головне. Головне - всесвітня кампанія дитячого фонду ЮНІСЕФ (ООН) #IMAGINE в цілому. Головне - привернути увагу людей до цього проекту по захисту рівних прав дітей у всьому світі. Сподіваюся, пісня "Imagine" у нашому виконанні і кліп просто допоможуть у цьому", - резюмував музикант.

"Головне - привернути увагу до проекту із захисту прав дітей по всьому світу", - вважає Діма

"Вчора 19-го серпня відбулася непересічна зйомка у місті Києві на пісню, як не дивно, але на наше щастя, Джона Леннона "Imagine", яку нас попросив записати, тобто зробити свою версію, всесвітній фонд ЮНІСЕФ. А зйомка відбулася дуже класна. На білому фоні ми відзняли процес виконання пісні з білим фортепіано Дмитра… Також ми зняли струнну групу… Це було швидко, класно, фантастично і пречудово", - поділився Хливнюк.

Судячи з коментаря, Андрій у захваті від зйомки
Режисер кліпу Денис Захаров
Дружина і піар-директор "Pianoбой" Оля Шурова супроводжувала чоловіка
У перервах музиканти давали інтерв'ю

Фото Дмитра Амідова для ТаблоID


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів