Лобода знялася з дочкою у каструлі, зі страусами та в капусті. ФОТО

2 жовтня 2015, 14:55

Співачка Світлана Лобода, певно, вирішила, що якщо вже показувати дочку загалу, то у повноцінній фотосесії з різними вбраннями та з різним антуражем.

Тому Свєта досить серйозно підготувалася та знялася з Євангеліною у капустяному полі, зі страусами та навіть посадила дитину до великої каструлі.

Також Лобода розповіла в інтерв’ю журналу "Viva!" про участь батька Андрія Царя у житті Єви.

"Практично щодня Андрій приїжджає після тренувань, репетицій і проводить час з Євою. Вони люблять один одного, у них хороші, теплі стосунки, і якщо вони збережуться на довгі роки, на все життя - це буде чудово", - сказала Світлана.


"Я говорю про це тому, що знаю: часто після розставання у чоловіків змінюється ставлення до дітей, особливо якщо у них з'являється нова сім'я. Але, я сподіваюся, що наш випадок абсолютно протилежний. Я бачу ставлення Андрія до Єви і розумію, що він її дуже сильно любить", - додала співачка.

Свєта з Євою вигулювали собак у капустяному полі
Лобода виховує маленьку модницю
Мало того, що Єву посадили у каструлю, їй ще чомусь дали іграшкового леопарда
Щось до леопарду дівчата явно небайдужі

Лобода вже неодноразово казала про бажання мати ще одну дитину. Але зараз вона не може собі цього дозволити.

"…Дитина - це величезна енергія, яку ти віддаєш, це велика відповідальність перед маленьким людиною, яка потребує того, щоб в неї вкладали всього себе. Це означає, що ти не зможеш повноцінно займатися музикою, справою свого життя, а сцена до безумства ревнива, вона не прощає ні зради, ні забуття", - зауважила Світлана.

Світлана хоче ще одну дитину, але поки не має можливості
Тому вся любов та увага дістається Єві

Що ж до особистого життя, то Лобода вірить у кохання та очікує на нього.

"Звичайно, я - за любов. Це почуття, яке править світом. І жахливо, якщо його в собі не відчуваєш... Зараз я отримую велику компенсацію у вигляді сцени, але як довго це триватиме - невідомо, бо жінка повинна бути закоханою і відчувати себе коханою", - поміркувала артистка.

"Але я не з тих, хто женеться за почуттями і шукає їх. Це завжди виключно воля небес, подарунок долі. Любов - це запаморочення без якого жити неможливо" - додала Світлана.

І зі страусами мама з доцею теж сфотографувалися
Євангеліні всього 4 роки
Нагадаємо, лише тиждень тому Лобода наважилася показати обличчя дочки світу

Фото надані прес-службою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів