Лобода вперше показала обличчя 4-річної дочки. ФОТО

22 вересня 2015, 11:31

Співачка Світлана Лобода нарешті показала обличчя своєї 4-річної доньки Євангеліни.

Від народження дівчинки артистка ретельно приховувала її від загалу. Але терпець урвався, і Лобода поділилася своєю таємницею на обкладинці журналу "Viva!".

"Рішення не показувати дочку публіці спровоковано тим, що я не прихильниця виставляти особисте життя напоказ. Мені, як і будь-якій мамі, хотілося довше вберегти дитину від сторонніх очей. І всі ці роки доводилося маскуватися - носити окуляри і надягати кепки. Ми навіть не могли віддати дитину в садок!", - розказала Лобода.

4,5 роки Лобода приховувала обличчя своєї дитини від сторонніх очей

"Наша бабуся вже давно просить: "Будь ласка, Свєта, покажи дитину, я мрію, щоб вона могла, як всі діти, не ховаючись, сходити в зоопарк, щоб ми могли вести нормальний людський спосіб життя!" І я подумала, що, в принципі, Євочка вже готова, вона досить зміцніла, і цієї осені настав час її показати", - пояснила Свєта.


Також співачка зізналася, що дочка росте трішки егоїсткою.

"Через те, що Євочка - єдина дитина в сім'ї, та ще й дівчинка, безумовно, вона трохи егоїстична. Але я це не культивую, навпаки, борюся з цим. У нас в сім'ї безперечний авторитет - мама, тобто я. Тільки я в змозі боротися з дитячими капризами. Одним лише виразом обличчя можу дати зрозуміти, що час зав'язувати з фокусами", - поділилася Лобода.

Свєта запевнила, що лише вона здатна припинити вередування Єви

"До того ж ми не сюсюкаємо. У навчальному процесі у нас діє система заохочень: заслужила, вивчила, добре поводилася - отримала подарунок, не заслужила - вибач. У питанні виховання повинна бути чітка мотивація. Це вкрай важливо", - підкреслила Світлана.

Нагадаємо, 9-го квітня 2011-го року Лобода народила дочку від танцівника Андрія Царя, з яким розійшлася рік тому.

Фото "Viva!" та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів