Лободу у новому кліпі прив’язали до хреста. ФОТО. ВІДЕО

24 листопада 2015, 11:04

Співачка Світлана Лобода представила кліп на свою першу україномовну пісню "Облиш".

Відео приурочене до Міжнародного дня захисту жінок від насильства, який відзначають 25-го листопада.

Свою роботу Лобода характеризує як послання, покликане привернути увагу до однієї з найважливіших проблем людства: насильства над жінками.

"Ми часто ставимо запитання, що таке любов, але не даємо їй визначення. Ми говоримо про значущість і роль жінки на землі, забуваючи про кількість жертв, які щодня піддаються насильству", - прокоментувала зірка.


Лобода раптом вирішила підняти тему насильства над жінками

"По суті, любов чоловіка - це завжди битва за трофей. Любов жінки - це жертва. А що, якщо жінка нескінченно приходить на землю, щоб навчити людину коханню, подарувати життя і знову і знову бути розп'ятою? У нашому відео, в театральних перебільшених декораціях, ми розповідаємо історію про складні взаємини чоловіка і жінки. Через гру світла і тіні, через красиві образи ми проводимо лінію ката і жертви - того, кого кохають, того, хто кохає", - додала Свєта.

Світлана вперше за кілька років зняла кліп у павільйоні з декораціями

За словами режисера кліпу Нателли Крапівіної, у новій відеороботі немає місця реальності: це всього лише театр, ілюзія життя.

"Кліп на пісню "Облиш" - драматична історія про безмежну і безумовну любов жінки до чоловіка, про її жертовність. Адже основна місія жінки на землі - дарувати життя і сіяти любов, забуваючи про себе", - зазначила Крапівіна.

Співачка демонструє жертовність жінки та жорстокість чоловіка

До речі, вперше за 5 років Лобода відмовилася від пейзажних зйомок за кордоном і зупинила свій вибір на одному з київських павільйонів.

Партнером Світлани став не професійний актор, ім'я якого артистка поки не називає.

"Це мій перший сингл українською мовою. Від цієї пісні я плачу. Вона про любов, якої більше немає. Знаєте, в ній є неймовірний надрив, така приреченість, але при цьому вона дуже світла і чиста. Ті, хто переживали справжнє кохання, нехай навіть один раз, зрозуміють мене", - сказала Лобода.

Разом зі Свєтою знявся непрофесійний актор, ім'я якого поки не називають
Лобода і Крапівіна звернулися до біблійних мотивів

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Стоп-кадри з відео на YouTube


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів