Руслана привітала всіх з Різдвом та маму - з днем народження. ФОТО. ВІДЕО

7 січня 2016, 14:49

Для співачки Руслани Різдво – подвійне свято. Адже саме цього дня її мама святкує день народження.

Тому 6-го січня ввечері артистка привітала усіх зі свят-вечором піснею та власноруч випеченим хлібом, а 7-го виклала світлини разом з матусею.

"Христос рождається! Спаситель! Славімо Його! Дарую всім у Різдвяний вечір міжконфесійну Різдвяну Коляду - мікс найпопулярніших різдвяних мелодій. Так я би заколядувала до кожного... До кожної родини... Всім вам", - написала Русалана у Facebook.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:


А після цього співачка залишила багато ніжних слів на адресу своєї мами Ніни Аркадіївни та показала кілька світлин разом з нею.

"Важко підібрати слова для привітання. Наші з нею стосунки – унікальні. Наш з нею зв’язок – унікальний. Наша з нею взаємна любов – унікальна. Мати саме таку Маму – це мабуть щось, подароване мені звище. У цей Різдвяний день я хочу подякувати Богові саме за таку Маму. Саме Мама дала мені основні орієнтири в житті. Вона розповіла мені, що таке Добро, а що таке Зло, що таке Світло, а що таке Темрява", - зазначила зірка.

"Мама дала мені дорогу в Музику і тримала на цьому шляху доти, доки не відчула, що це може продовжити далі Олександр Ксенофонтов. Хоча навіть і після того вона опікала і продовжує опікати мене. Я знаю, що Мама живе і дихає мною", - продовжила співачка.

"Сьогодні ж я хотіла би сказати своїй Мамі: "Мамо, Ти так багато дала мені! Але я так само хочу бачити, як Ти даруєш щастя сама собі. Ти завжди боялася це зробити, бо боялася втратити час і щось не додати мені…" - написала Руслана.

"Сьогодні, мабуть, я говорю Тобі про це вперше і роблю це публічно, бо хочу, щоби це знала вся наша родина і всі наші друзі. Настав мій час повертати Тобі все те, що Ти так ретельно по сьогоднішній день хочеш віддати. Час повертати Тобі все те, про що Ти мрієш. Час давати твоїм мріям здійснюватися", - заявила артистка.

"Знай, що я для цього зроблю все, що від мене залежатиме. І я прошу Бога, щоби він почув кожну твою мрію і твоє бажання і зробив Тебе максимально щасливою. Для мене найдорожче в житті – бачити твою посмішку. Твоя посмішка – це сяйво, від якого я відчуваю справжню благодать. Я люблю Тебе безмежно, і моя любов вічна", - написала артистка.

Руслана написала багато теплих слів своїй мамі
Та подякувала їй за все
Співачка зауважила, що прийшов час повертати усе, що мама віддала їй за всі роки

Нагадаємо, нещодавно Руслана показала, як напівгола обтиралася снігом. А перед цим вона привітала свого чоловіка з 20-ю річницею, виклавши купу спільних з ним світлин різних років.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів