Yanina Studio презентували колекцію REVIVAL

4 листопада 2016, 16:43

У рамках Українського Тижня Моди, що проходив в Мистецькому Арсеналі, дизайнери Yanina Studio презентували колекцію весняно-літнього сезону 2017 під назвою REVIVAL (ВІДРОДЖЕННЯ)

Дизайнер Яніна Резниченко

Ведуча події Тетяна Гончарова поспілкувалася з дизайнерами бренду Яніною Резниченко та Наталією Клочаніною та з’ясувала, як створювалася колекція з італійського деніму з принтами картин всесвітньо відомих художників: Ван Гога, Модільяні, Рафаеля Санті, Моне, Клімта. Присутнім гостям було представлено декілька основних образів з колекції. Оригінально у рамі з-під картини на подіумі з’являлися моделі у вбранні – полотнах великих художників епохи Відродження.

Таня Тєрєхова
Таня Тєрєхова та Олексій Прищепа
Директор бренда Наталія Клочаніна

Наталя Клочаніна: "Основу концепції REVIVAL складає трансформація моди у мистецтво, коли швидкий перебіг сезонних трендів, зберігає головне, та з часом стає класикою та історією. Мистецтво – вічне, мода – змінюється з сезону в сезон, кожен раз зберігаючи те, що по-справжньому торкає, захоплює, оновлює".

Наталія Клочаніна, Тетяна Гончарова і Яніна Резниченко
Тетяна Гончарова

Яніна Резниченко: "Здебільше, це сукні А-силуету, що дуже добре тримають форму та ефектно виглядають. Для пом’якшення образів ми використали макраме, в’язані та декоративні деталі, легковажні оборки та крильця на рукавах.


Владимир Резниченко

Деякі сукні до підлоги мають паспарту із зазначенням ім’я художника, назви картини та музею, в якому вони представлені.

Тетяна Гончарова
Слава Соломка

Отже, вбрання від Yanina Studio – це не тільки модні та стильні вироби, вони й ще насичують естетично.

У кожній серйозній справі має бути присутня доля гумору та веселої легкості. Таким гумористичним епізодом на презентації Yanina Studio стала несподівана фотосесія відомого ведучого та шоумена Слави Соломки, якому сподобався оригінальний дизайнерський фартух з колекції, із портретом Ван Гога.

www.yaninastudio.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів