"Додає їй креативу": Могилевська показала, як 4-річна донька качає прес на спортивному ліжку

13 червня, 17:00
Наталія Могилевська з полуничкою

48-річна співачка Наталія Могилевська зробила дуже вдалий подарунок своїй молодшій прийомній доньці Софії.

4-річна дівчинка зажадала більше ліжко, і зіркова мама купила їй не просто місце відпочинку, а й цілу спортивну розвагу.

Про це Наталя розповіла в Instagram та показала, що мала виробляє на своєму подарунку.


Наталія Могилевська з молодшою дочкою

Могилевська купила доньці ліжко зі спортивним майданчиком

"Моя молодша донька спить зі мною поруч в маленькому ліжку, все прекрасно, але воно до трьох-чотирьох років максимум. Чотири нам стукнуло, і вона сказала: "Мамо, мені тут вже мало місця". Я почала шукати, що є, які є ліжка класні, і знайшла від української компанії. Я не можу її зняти з того ліжка. А це ліжко зі спортивним майданчиком. Вона не виходить зі спальні", - поділилася Могилевська.

4-річна дочка Могилевської

Дівчинка вправно залазить на нове ліжко

"Ліжко приїхало, мала була у дитсадочку. Ми зі старшою донькою удвох зібрали його. Молодша ще ніколи в мене не займалася спортом, і сьогодні я бачу, я розумію, що це качає прес, качає біцепс, додає їй креативу, як подолати цей спортивний майданчик, як використати його цікавіше", - зауважила Наталя.

Дитина висить догори дригом

Софійка опанувала подарунок із користю

Донька Могилевської качає прес

Нагадаємо, у квітні прийомній дочці Могилевської виповнилося 4, і співачка влаштувала їй справжнє свято. Старшій доньці зірки Мішель, яку вона теж удочерила на початку повномасштабного вторгнення, 12 років. Обидві дівчинки пройшли складні випробування, перш ніж потрапили в родину до Могилевської.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів