З цукром чи без: ходімо на каву?

29 квітня 2017, 14:00

Кава давно вже символ вдалого дня і хорошого настрою, це - стильні паперові стаканчики і витончений столітній фарфор, це - домашній затишок і найсолодші хвилини розслабленості перед початком активного дня, це - ділові перемовини і зустрічі кращих друзів.

Кава єднає суспільство і покоління, країни і континенти, а іноді - круто змінює все життя.

.

Єва Бажен

Відомі українські артисти, телеведучі, фотографи, блогери і журналісти розповіли про те, як запрошення на каву стало відправною точкою доленосних змін у їхньому житті - спеціально для спільного проекту компанії Jacobs та організаторів цьогорічного конкурсу Євробачення.


Раміна Есхакзай

Кава народжує ідеї. Часом за горнятком ароматного напою зароджуються унікальні проекти, - вважає Єва Субботіна, ведуча вечірнього шоу "Все пучком" на радіо Люкс Fm, для якої кавування з давнім другом закінчилось створенням нового успішного шоу. А інколи кава кардинально змінює життя людей: якось Єва Бажен, акторка і ведуча телепередачі "ПравДиво Шоу", за сусіднім столиком у кав’ярні помітила заплакану дівчину. Єва вирішила хоч чимось її підтримати і замовила каву на двох, вони розговорилися, і історія дівчини (як і вона сама) стала родзинкою однієї з передач.

Блогер Олександр Барабошко

Кава єднає. Блогер Олександр Барабошко познайомився у кав’ярні із людиною, яка згодом стала справжнім другом, підтримкою і надійним плечем. Часом саме із аромату свіжозвареного напою починається романтична історія. Так сталося у телеведучої Раміни Есхакзай. А Володимир Андрієвський, ведучий каналу ZIK, неочікувано для самого себе одного разу відправився кавувати із чарівною панянкою до… Польщі.

Володимир Андрієвський, ведучий каналу ZIK

Кава – це родинна історія. Як у відомого блогера Анни Носок: в її родині ароматний напій - це початок цікавої розмови, суперечок, із яких народжується не лише істина, а й грандіозні ідеї і плани.

Тетаня Кисельчук

Кава корисна для кар’єри. Для Тетяни Кисельчук, головного редактора bit.ua, вона стала кар’єрним викликом - на таких "посиденьках" їй запропонували посаду головного редактора, хоч подібного досвіду управління у неї не було. Для Анни Фунікової, засновниці клініки та навчального центру "Академія здоров’я та краси", запрошення на каву також стало важливим кроком на шляху до професійного успіху: під час подорожі в Іспанії, спробувати місцевої кави Анні запропонував один всесвітньо відомий лікар.

TARABAROVA

Кава - кращий перепочинок. Адже комусь чашка кави – це можливість побути наодинці. Фотограф Ганна Грабарська завжди запрошує на каву себе саму, це дозволяє їй поринути у спогади, відчути сімейний затишок посеред напруженого дня. Аромат цього напою налаштовує на творчість і надихає - саме так відбувається у співачки та авторки пісень TARABAROVA.

Фотограф Ганна Грабарська

Кавові історії можна розказувати без кінця, адже цей напій, напевно, й справді магічний, він здатен вирішувати найскладніші проблеми, піднімати настрій, надихати, дарувати затишок і тепло, будити кращі спогади й почуття, єднати людей і зупиняти час.

У кожного в серці є не одна тепла історія про чарівне горнятко кави. Поділіться нею в коментарях - і нехай аромат кави плине від серця до серця!

Україна запрошує на Євробачення - Україна запрошує друзів на каву!


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів