Італійський баритон Бьонді відвідав столичний City Resort

25 вересня 2018, 16:30

На цих вихідних на столичному Печерську можна було почути унікальний та хвилюючий баритон відомого італійця Маріо Бьонді. Що він тут робив, адже його офіційний концерт заявлений тільки на жовтень місяць цього року?

Деталі у репортажі далі.

У преміальному житловому комплексі "Бульвар Фонтанів", що розмістився на Печерську, цими вихідними відбулася грандіозна дводенна презентація нового формату життя - City Resort.

Архітектура ЖК Бульвар Фонтанів


Розробник формату – компанія City One Development довела, що resort буває не лише на узбережжі. 150 метрів світломузичного шоу від каскадної алеї фонтанів, вернісаж від творчих майстерень, лакшері шоу-руми, а також танці під український інді-поп гурт KADNAY та 45-хвилинний виступ володаря соковитого баритону , італійського соул-музиканта Маріо Біонді додали презентації ноти вишуканості, релаксу та справжнього преміального настрою у перший день свята.


150 метрів води та музики

Італійський баритон Маріо Біонді

Маріо Біонді на сцені головної площі ЖК Бульвар Фонтанів

Чарівні моменти під Маріо Біонді

гурт KADNAY

Книжки на вернісажі біля фонтанів

Адже формат життя в одному з найелітніших ЖК столиці не знає компромісів – він повинен надавати самим вимогливим клієнтам те, до чого вони звикли.

Протягом 2 днів променад біля унікальної алеї світломузичних фонтанів, шоу якого є ефектним фінальним акордом будь-якого свята, був перетворений в ідеальну локацію для організації різних творчих зон, місць для спілкування, відпочинку та розваг.

City Resort

City Resort хостес

Алея фонтанів в ЖК Бульвар Фонтанів

Чарівні гості презентації

Шампанське для гостей

Гості вечірки City Resort

Поки батьки відпочивали на головній площі ЖК "Бульвар Фонтанів" під італійця Маріо Бьонді у п’ятницю, діти готувались до шалених розваг на суботу - до City Resort Family Day, де їх чекали неймовірні пригоди в країні музики, творчості та розваг від учасників популярних TV-шоу, Амадора Лопеса й шоу-балету Rumbero's , резидентів фестивалю Ulichnaya Eda та майстер-класи від викладачів інноваційного дошкільного навчального закладу повного дня "Академія щастя LeapKids".

City Resort Family Day

Маленьки мешканці City Resort

Променад біля алеї фонтанів

Вернісаж мистецтва

Нішева парфюмерія для гостей свята

Автопартнери презентації

І хоча літо та тепла погода в столиці вже закінчились де-факто, відчуття курорту, що дарує City Resort своїм мешканцям, триває цілий рік, незалежно від примх погоди!

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів