12-річна дочка проректора Університету культури Інни Костирі представила 2 колекцію на Junior Fashion Week

ІМІДЖ-ІНФОРМАЦІЯ
25 березня 2019, 10:40

З 21 по 24 березня в КВЦ Парковий відбувся 2-й Junior Fashion Week - тиждень моди для дітей. Своє бачення сезону FW19-20 представили міжнародні бренди, а також українські дизайнери дитячого одягу.

Після успішного старту восени минулого року, вдруге свою нову колекцію під назвою Golf Cruise by Ulyana Novozhilova 22 березня представила юна дизайнерка Уляна Новожилова.

 
Юна дизайнерка Уляна Новожилова з мамою Інною Костирею (ліворуч) та засновниця Дитячого тижня моди - Наталія Коваленко
 
Дочка Олі полякової маша вже вдруге взяла участь у показі уляни
 
 
 

Уляні всього 12 років, але на свій показ вона вже збирає не тільки дітей знаменитостей, але і публічних особистостей, зірок шоу-бізнесу, телеведучих, продюсерів і дизайнерів.

Як підкреслює сама дизайнер, гольф - це не спорт, а стиль життя, який виходить далеко за межі поля і об'єднує різні культури, сприяє спілкуванню однодумців і спільного проведення вільного часу для дорослих і дітей, тому популяризація такого виду спорту серед дітей дуже важлива.

Тому колекція весна-літо JFW19 була створена в стилі "класичний гольф", спеціально для гольф-турніру "Diplomatic Golf for Good", який відбудеться вже в травні цього року, за участю дипломатів з усього світу, публічних особ і бізнес еліти країни.

 
 
 

У показі брали участь діти відомих батьків: української співачки Олі Полякової (Марія), шоумена Максима Неліпи (Марія), керівника Академії А + Іванни Ніконової (співачка Аріна), бізнесмена Олександра Глімбовського (Соня), співачка та ведуча (Дарина), гімнастка школи Дерюгіних Єва Волошина, юні моделі Майя Бриль, Ангеліна Тереннікова і Маша Вавриш.

 
 
Учасники телешоу "Топ-модель по-українськи" Вікторія Маремуха і Дмитро Сукач (праворуч)

Підтримати молоду дизайнерку прийшли актор Дмитро Ступка, актриса серіалу "Школа" Ірина Кудашова, телеведуча Людмила Харів, батьки Уляни - Інна Костиря та Борис Новожилов.

 
Дмитро Ступка був на показі
 
 
Дмитро Ступка і актриса з серіалу "Школа" Ірина Кудашова
 
Уляна Новожилова з батьками
 

Показ Ulyana Novozhilova в рамках Junior Fashion Week за традицією пройшов в КВЦ "Парковий".

Нагадаємо, Junior Fashion Week - це тренди сезону, нові віяння, акценти, все те, що можна побачити першими і дати це для своїх дітей! Це місце, де можна буде надихнутися кращими показами.

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів