В Новопечерських Липках пофестивалили на честь 10-річчя

В Новопечерських Липках пофестивалили на честь 10-річчя

ІМІДЖ-ІНФОРМАЦІЯ
28 травня 2019, 17:00

Столичних мешканців навряд чи можна здивувати розвагами та святкуваннями на відкритому повітрі, але якщо це святкування для всієї родини й в одному з найпрестижніших ЖК столиці – тоді таке поза увагою не залишають.

Про те, що в "Новопечерських Липках" престижно не тільки жити, а також й приємно в гості приходити знають не тільки кияни, але й гості міста.

Тому у п’ятницю, 24 травня, організатори свята компанії City One Development у партнерстві з UDP, запросили всіх мешканців та їх друзів на святкування ювілею престижного ЖК з яскравою назвою – "Novolipki Fest – 10 років разом"! Майже 6 000 гостей відвідали захід у той вечір й частували та розважали тут на славу.

 
 
 
 
 
 
 
Дмитро Оселедець
 
 

В "Сімейній зоні", яку облаштували у ландшафтному парку "Сади світу" й співорганізатором якої виступив інноваційний еко-садок "Академія Щастя LeapKids", діти і дорослі були зайняті у творчих майстер-класах, відвідали салон краси з аквагримом, пограли у веселі ігри і заспівали разом із зіркою популярного серіалу "Школа" - Ганною Трінчер.

Стильна Tayanna стала окрасою та хедлайнером сцени "Спортивної зони", де відбулося спортивне шоу і презентація багатофункціонального SPA-центру преміального фітнес-клубу Gymmaxx, якому можуть позаздрити навіть олімпійські чемпіони та будь-який інший клуб, бо тут 18 000 квадратних метрів задоволень для всієї родини.

Креативний тандем якісної української музики і професійного спорту був продемонстрований і на основній сцені фестивалю, де "запалювали" улюбленці українців гурти Беz Обмежень та Kazka, а також для екшену був встановлений новий спортивний Національний рекорд України, свідками і учасниками якого стали всі гості фестивалю.

 
Tayanna
 
 
Гурт Kazka
 
 
 
 
 
 
 

Офіс продажів ЖК теж не пустував. Тут, біля масштабного макету кварталу проходила презентація нової, 7 черги кварталу, яка стане доповненням ЖК й внесе нові елементи в інфраструктуру та стиль "Новопечерських Липок".

За задумкою архітекторів, підземний паркінг в новій черзі стане новим предметом гордості ЖК , із елементами еко-дизайну, що буде підтриманий надсучасними архітектурними рішеннями.

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів