95 Квартал став на коліна перед Поплавським (фото)

ІМІДЖ-ІНФОРМАЦІЯ
Четвер, 5 грудня 2019, 19:00

Актори 95 Кварталу поклялися більше не жартувати над Поплавським, інакше ходитимуть на всі його концерти.

Артисти 95 Кварталу стали на коліна перед співаючим ректором Михайлом Поплавським на його масштабному концерті "Я - Українець".

Про це повідомив кореспондент "Главкома".

Михайло Поплавський відзначив 70-річний ювілей грандіозним концертом "Я - Українець" на сцені столичного Палацу спорту. 13-й прощальний концерт пройшов з повним аншлагом.

 

Ювілейний концерт " Я-Українець" глядачі порівнювали з шоу Бродвею і Лас-Вегаса.

 

Артисти "95 Кварталу" стали на коліна перед співаючим ректором Михайлом Поплавським

"Якби ви стільки зробили для естради в Англії, вас би зробили лордом", - сказали учасники 95 Кварталу і вибачились, що так часто жартували над ректором Національного університету культури і мистецтв.

Актори 95 Кварталу поклялися більше не жартувати над Поплавським, інакше ходитимуть на всі його концерти. Потім артисти разом з ювіляром  виконали переспів хіта Sorry, seems to be Елтона Джона на гумористичний манер, в образі сера Елтона виступив сам Михайло Поплавський.

 

Поплавський дивував суперсучасними технологіями, яскравими спецефектами, розмахом (на сцені разом з ним одночасно виступали більше 200 артистів балету), провокаціями і зворушливими композиціями, що викликають сльози. Він співав про родину, дітей, батьків, про любов до жінки і до своєї країни.

Зі сцени прозвучали у виконанні ювіляра відомі всім хіти "Юний орел", "Кропива", "Батько", "Приречений на любов", "Не бійся висоти", "Забава" , "Я у тебе один" та "Блюз еротичних думок". Постановки кожного номеру, - як мініспектакль , вражали креативом, феєричністю та масштабом.

 
 
 

Концерт відбувся з повним аншлагом

 
 
 
 

Традиційно на сцену вийшли привітати юного орла його друзі, колеги, випускники університету: Павло Зібров, Катерина Бужинська, Наталія Бучинська, Ірина Білик.

 

Павло Зібров заспівав новий хіт "Вуса бренд"

 

Катерина Бужинська в образі Снігової Королеви

 

Наталія Бучинська запалювала композицією "Не питай"

Ефект вибуху бомби справила поява на сцені Томаса  Андерса. Зірка поп-музики 90-х показав, що таланту і майстерності вік не перешкода. "Нетлінки" You're My Heart, You're My Soul зустріли вибухом оплесків і танцями на кріслах мінімум три покоління глядачок.

 

Томас Андерс

Настрій, заданий Томасом, підтримав інший улюбленець жіночої частини публіки - Олег Винник.

 

Олег Винник виконав свою знамениту "Вовчицю", "Крила" , "Щастя" та разом з Михайлом Поплавським і всім залом заспівав хіт "Ніно", який, до речі, винуватець свята виконав на концерті українською мовою і зірвав бурю овацій.

 
Михайло Поплавский презентував публіці нові пісні "Жінка свято" та "Я твій Міша", котру відразу почала підспівувати публіка.  
 

Завершився ювілейний концерт "Я – Українець!" спільним виконанням всього залу пісні "Україна" . Концерт, що єднає – так можна назвати шоу, яке Михайло Поплавський представив цьогоріч у Палаці спорту.

 
Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Михайло Поплавський (@poplavskiy_michail) 4 Гру 2019 р. о 1:31 PST


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів