Раритетний кабріолет і блиск Голлівуду: Михайло Поплавський випустив новий яскравий кліп

Раритетний кабріолет і блиск Голлівуду: Михайло Поплавський випустив новий яскравий кліп

Імідж-інформація
5 березня 2021, 20:15

Співаючий ректор презентував ребрендинг на хіт "Приречений на любов". Модне відео створене з використанням 3D віртуальної реальності, LED cube, Unreal Engine – такі технології застосовують світові зірки Мадонна, Кетті Пері. В Україні Михайло Поплавський у цьому перший.

 
 
 
 
 

"Ми йдемо далі – провокуємо український шоу-бізнес", – звернувся Михайло Поплавський до гостей.

Першими нову роботу в Університеті культури побачили популярні блогери, зіркові випускники, відомі артисти: Віталій Козловський, Дмитро Коляденко, Міла Нітіч, Катерина Бужинська та Наталя Валевська. До речі, співачки потім обурювалися: "А чому нас немає в цьому відео!?"

Режисери кліпу – випускники Університету культури: Катя Царик та Євгеній Тимохін. Оператором-постановником є також випускник КНУКіМ Юрій Король.

 
 

У кліпі команда професіоналів вирішила застосувати стилістику класичних мюзиклів Голлівуду 20-их років. Для зйомок навіть віднайшли рідкісний червоний ретро-автомобіль кабріолет Chevrolet Impala.

Неймовірні костюми, декорації з абревіатурою "POPLAVSKY", танець солістки в бокалі в стилі Діти фон Tіз, запальні балет та бек-вокал зробили своє: кліп вийшов надзвичайно епатажним, стильним і вишуканим.

 
 
 

"Михайло Михайлович – дуже витривалий актор, який шість днів поспіль відпрацював на майданчику. В основі кліпу Гетсбі стиль, класика, на якій побудовано все кабаре: відкриті машини, кабріолети, бурлеск. Мені здається, така стилістика дуже підходить ректору і його драйвовій пісні", – поділилася Катя Царик.

 
 
 
 
 

"Приречений на любов" – одна з моїх улюблених пісень. Ми хотіли наповнити кліп позитивною енергетикою, подарувати атмосферу свята, розбавити його іронією і голлівудським шиком. Ми просто їдемо на шикарній машині, з красивими дівчатами, під драйвову музику і кайфуємо. Уже всі так втомилися від кризи, карантину, страху, що хочеться більше позитиву. Ну і пора струснути шоу-бізнес, щоб артисти активно поверталися до роботи. А ми задаємо тон", – сказав Поплавський.

Як пообіцяв Михайло Поплавський, незабаром він представить ще три роботи і розпочне нові проєкти. Уже в квітні спільно з Олегом Винником проведе "Українську пісню року". І зупинятися не збирається, як мінімум, років до ста.

 
 

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів