Михайло Поплавський презентував новий кліп-присвяту жінкам "Я твій Міша"

Михайло Поплавський презентував новий кліп-присвяту жінкам "Я твій Міша"

Імідж-інформація
16 березня 2021, 15:45

Зухвалий рокерський стиль і "Харлей-Девідсон", червоний кабріолет і блиск Голлівуду. Здавалося б, вигадати щось яскравіше просто неможливо. Але він звик дивувати. У своєму новому концертному кліпі на хіт "Я твій Міша" Михало Поплавський з’явився у новому образі. Тепер він стильний романтик, серце якого полонила яскрава білявка.

 
 
 

Сюжет кліпу побудований на оспівуванні жіночої краси. Цього разу вражали стильними костюмами та яскравим дизайном, а родзинкою твору став політ красуні-білявки на диско-кулі.

Михайло Поплавський каже – присвятив новий кліп усім українкам: "Українки – найкрасивіші жінки у світі! І нам, чоловікам, потрібно цінувати і берегти цей ніжний скарб. Адже чого хоче жінка, того хоче Бог!".

 
 
 
 

Кліп "Я твій Міша" також знімали із використанням новітніх технологій: 3D віртуальної реальності, LED Cube, Unreal Engine та інших. Зйомки тривали усього 4 години, утім цьому передувала кропітка підготовка протягом місяця.

Ідею подав молодий режисер-постановник, студент 5-го курсу КНУКіМ Михайло Харченко. А втілити її у життя допомогли режисерки Лілія Єременко і Яна Браценюк та оператор-постановник Євгеній Павліченко.

"Концертний кліп "Я твій Міша" – синтез кохання із загадковим внутрішнім світом жінки. Кожна жінка унікальна, навіть космічна. Я намагався зобразити ставлення головного героя до жінок, його пошуки тієї єдиної та неповторної, яку він відчує серцем", – зазначив Михайло Харченко.

Презентація кліпу відбулась в Університеті культури, в оточенні зіркових випускників, друзів і колег. Привітати ректора прийшли Влада Литовченко, співачки Аліна Гросу, Камалія та інші.

Кліп скоро вийде на телебаченні, побачити його вже можна на Youtube і інших платформах.

"Життя це свято, а якщо свята немає, то треба створити його, – переконаний Михайло Поплавський. – Це теж велике щастя вкладати частину своєї енергії, позитиву заради ваших усмішок. Я хочу, щоб ви усі були заряджені на любов!"

 
 
 

На останок Михайло Михайлович додав ще інтриги: – Кліп на пісню "Я твій Міша" був знятий винятково для жінок. А от наступний "Забава", і ми скоро його презентуємо, буде для чоловіків.

 
 

Наразі Михайло Поплавський ще готує зйомки нових п'яти кліпів! Тож кому карантин, а кому творчий підйом!

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів