У Довгого – нова пасія. ФОТО

11 жовтня 2007, 10:00

Як не крути, а Олесь Довгий - яскравий представник золотої молоді. 26-річний секретар Київради має все: владу, гроші, популярність.

До скандальної слави Олесю не вистачало лише одного – підвищеної уваги з боку дівчат. Але Довгий здолав і цей останній бастіон. Тепер його сміливо можна назвати справжнім мачо.

Довгий зі своєю попередньою дівчиною Юлею

Довгий зі своєю попередньою дівчиною Юлею

А сталося це у вівторок, коли Олесь не посоромився показати гламурній публіці свою нову дівчину. Другу за останні півроку.

Ще навесні Довгий водив у кіно подружку Юлю, а вже восени він знайшов їй заміну. Зі своєю новою гьорл-френд він прийшов на модний показ Пако Рабанна.

Парочка не соромилася демонструвати свої почуття: вони обіймалися і перешіптувалися. А ще нещодавно на місці нової загадкової пасії Довгого була не менш загадкова дівчина Юля.
Довгий обнімає свою нову подругу

Довгий обнімає свою нову подругу

Про неї було відомо лише те, що вона – брендменеджер одного з елітних бутіків у київському Пасажі.

Про нову ж дівчину Олеся відомо ще менше. Джерела ТаблоID змогли лише розповісти, що вона – студентка. На відміну від блондинки Юлі, шатенка "Х" не має потреби заробляти собі на життя. Вона буцімто має заможних батьків, які оплачують дівчині шикарне життя.


Дівчата Довгого. Такі різні й однакові водночас

Проте, незважаючи на такі розбіжності, зовні дівчата чимось схожі. Довгий не зраджує власному ідеалу жіночої краси.

Фото Анни Андрієвської та Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів