Кондратюк і "Караоке" йдуть з "Інтера"

17 липня 2007, 17:31

Минулої неділі в ефірі телеканалу "Інтер" відбувся нечуваний до того прецедент.

Замість 447-го "дніпропетровського" випуску програми "Караоке на майдані" канал повторив попередній - 446-й, харківський. Це трапилося вперше за вісім з половиною років існування проекту.

"На каналі "Інтер" у когось явно вавка в голові", - прокоментував інцидент автор проекту Ігор Кондратюк в інтерв‘ю "Телекритиці".


Ігор Кондратюк: "На каналі "Інтер" у когось явно вавка в голові"

"Навіть коли я був хворий, програми ніколи не виходили у повторі. Чому так відбулося – я не знаю. Оскільки я де-юре і де-факто є автором програми, то можна стверджувати, що телеканал "Інтер" та його керівництво, оминаючи законодавство, плює на авторське право. Поки я живий і здоровий, такі речі не можуть повторюватися..," – заявив тоді шоумен.

"Таким демаршем керівництво фактично витискує мене з каналу", - додав Кондратюк.

Щоправда, розмова з генеральним продюсером "Інтера" Ганною Безлюдною та головою правління Сергієм Созановським результатів не дала. Натомість Кондратюк зробив тверду заяву.

Кондратюк заявив, що його не буде на "Інтері"

"Я провів зустріч із Созановським та Безлюдною, і мене не буде на каналі "Інтер", але я ще не знаю, з якого часу, і де я буду", - сказав він.

Проте Кондратюк запевнив, що "Караоке" виходитиме до кінця липня, і додав: "У мене в травні були пропозиції від усіх загальнонаціональних каналів. Але я залишився на "Інтері"..."

У свою чергу прес-служба "Інтера" поки відмовляється коментувати конфлікт між керівництвом каналу та телеведучим.

Фото www.favor.com.ua та "Телекритика"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів