"Таврійські ігри" кинули Каховку

24 травня 2007, 10:57

Як би прем'єр Віктор Янукович і його команда не розпиналися про необхідність розвитку регіонів, синдром централізації почав косити ряди не тільки бізнесу, але й шоу-бізнесу.

Піддавшись епідемії "Дранг нах Київ", у столицю вирішив переїхати міжнародний фестиваль "Таврійські ігри".

Протягом 15 років це "свято музики, пива та краси" проводилося в Каховці, тобто безпосередньо в Таврії. Цим воно дарувало місту не просто видовищне задоволення, але й надавало економічну "допомогу".


Цього року на київських "Таврійських іграх" виступатиме "ТНМК"

Тепер учасники фестивалю вийдуть до шанувальників наприкінці червня на київський стадіон "Олімпійський". Організатори з радістю повідомляють, що протягом 29-30 червня глядачі побачать виступи більш ніж 30-ти виконавців загальною тривалістю 13 годин!

Серед зірок зарубіжної естради поки що обіцяно лише K-Maro

Буде ще Білан з ближнього зарубіжжя

Однак, не дивлячись на те, що фестиваль називається міжнародним, і на нього дійсно запрошували зірок світової величини, у цьому, "київському", році серед виступаючих перераховані майже винятково вітчизняні виконавці, максимум – з "сусіднього" зарубіжжя.

Сердючка теж виступатиме на НСК "Олімпійському"

Гірку пігулку для жителів Каховки організатори вирішили підсолодити повідомленням, що для всіх каховчан вхід на концерти у Києві буде безкоштовним. Щоб одержати пропуск, їм досить буде зареєструватися в оргкомітеті і пред'явити паспорт із каховською пропискою.

Засновник фестивалю Баграєв розраховує, що Каховка підтримає переїзд "Таврійських ігор" у Київ

"Ми вдячні Каховці за 15 років співробітництва і розраховуємо на підтримку каховчан у Києві. Як би далі не розвивалася історія фестивалю, ми ніколи не забудемо його гостинної і доброзичливої батьківщини", - сказав засновник фестивалю Микола Баграєв.

До цього він пообіцяв, що "восени на день міста "Таврійські Ігри" обов'язково влаштують у Каховці свято!".

"Тартак" також серед учасників "київської Каховки"

"Київ уже звик до приїзду численних футбольних вболівальників з Донецька, Харкова, Львова... Хто знає, можливо, "Таврійські Ігри" покладуть початок новій традиції - масовому приїзду каховчан на свято музики у Київ", - вважають організатори.

Буде на фестивалі і ветеран поп-сцени Іра Білик

Що ж, якщо в Каховці "Таврійські ігри" і були "головною музичною подією літа", то в Києві їм навряд чи вдасться здобути такий титул. На заваді стане море "шарових" концертів, що організовуються в столиці з нагоди численних літніх свят.

Ще незаміжня Ані Лорак, напевне, в чергове співатиме зі сцени про любов з першого погляду

І вже тим більше малоймовірно, що каховчани будуть цілий рік з нетерпінням чекати літа, щоб спакувати валізки у Київ на "Таврійські ігри", які відтепер стали не їх святом.

Фото з офіційного сайту "Таврійських ігор", з rian.ru, fadiez.com.ua, фото "Бліка" та інші

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів