Руслану-депутатку "кинули" на кілька тисяч

2 лютого 2007, 16:50

Співачці Руслані зі її дикими танцями сидіти на одному місці не властиво. Ще тиждень тому вона співала на дні народження каналу "ТЕТ", а вже за кілька днів чухнула у Молдову до Кишинева.

Зустрічала молдовська публіка Руслану гаряче, а її виступ у нещодавно відкритому у Кишиневі кінотеатрі "Флакара" пройшов "на ура".

Переможиця Євробачення-2004 навіть заспівала дуетом з місцевими ветеранами сцени - популярним гуртом "Здоб-ши-Здуб".


Однак після того, як Руслана з її колективом відробили свою сольну програму з ними стался вкрай неприємна несподіванка.

Уже на півдорозі до Києва водій автобуса, в якому зірка-депутат поверталася додому, зупинився. Він навідріз відмовився везти артистів далі, мотивуючи це тим, що його керівництву нібито не надійшли гроші від керівництва "Флакари" за транспортні послуги.

А ще пізніше з'ясувалося, що на рахунки не надійшли й інші попередньо обговорені з кінотеатром суми за технічне забезпечення концерту співачки. Навіть послуги молдовських технічних підрядчиків не було оплачено.

До того ж, прес-служба Руслани повідомила, що розмір суми досить значний – це кілька тисяч доларів.

"Молдова близька нам, українцям, за духом. Нас завжди тут дуже тепло приймали. У нас із вами багато спільного в культурі, традиціях і навіть у спільних прагненнях до європейських стандартів життя", - передає слова співачки Обком.

"На жаль, діяльність таких, з дозволу сказати, "джентльменів удачі", кидає тінь на старання інших городян і, часом, жителів цілої країни. За всю кар'єру співробітництва з вітчизняними і закордонними партнерами з подібним цинізмом і непорядністю ми зустрілися вперше", - сумно завершує Руслана.

Така ситуація справді обурила і шокувала Лижичко. Під враженням від такого дикунства і шахрайства адміністрації кінотеатру Руслана закликала своїх колег по шоу-бізнесу бути обачними і прискіпливими за можливої співпраці з подібними людьми.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів