Кушнарьов подарував Тимошенко нове намисто

27 листопада 2006, 17:11

Якщо хтось думає, що історія з намистом Юлії Тимошенко закінчилася капітуляцією Євгена Кушнарьова, то глибоко помиляється.

Для тих, хто забув, нагадуємо: якось в парламенті Юлія Володимирівна посварилася з Євгеном Петровичем. Останній образив лідерку БЮТ словами про те, що одного її намиста вистачить на піврічне безбідне життя середньостатистичної української сім’ї.

Коли гнів Тимошенко дійшов до точки кипіння, вона зірвалася зі свого місця і запустила у Кушнарьова своєю прикрасою.


Коралі від Кушнарьова. Цікаво яке застосування знайде лдя них Тимошенко

Червоні коралі для Юлії Володимирівни.
Кушнарьов переплутав Тимошенко з бабою Параскою?

Останнім ударом, який мав добити "регіонала", стала експертиза перлів Тимошенко, які виявилися штучними, а саме намисто, за словами експертів, могло бути куплене щонайбільше в Еміратах.

Проте контрудару від Кушнарьова довго чекати не довелось. Він зумів випередити саму Юлію Володимирівну, яка якось обіцяла "регіоналу" подарувати не лише своє намисто, але й сукню з туфлями – до комплекту.

Такими коралями вагою у кілограм 5 можна хіба що вдавитися

Кушнарьов напевно довго чекав принагідного моменту і... ось він настав – день народження Юлії Володимирівни.

У цей день, у понеділок 27 листопада, Євген Петрович вирішив порадувати Тимошенко коралове намисто. Проте вже з першого погляду на нього можна припустити, що намисто для Тимошенко Кушнарьов робив сам.

Але такі сумніви депутат швидко розвіяв. Каже, придбав намисто на виставці, і сплатив за нього "невеликі гроші".

Намисто Тимошенко D&G виявилося підробкою

Сам Кушнарьов був явно задоволений своїм подарунком і розраховував вручити його Тимошенко на погоджувальній раді, однак вона на ній так і не з'явилася.

"Її немає, і я її не бачив, але подарунок ношу у портфелі", - каже депутат.

Не впустив нагоди він і познущатися над Юлією Володимирівною – журналістам він розповів, що вирішив подарувати Тимошенко справжнє намисто, оскільки після відомого випадку дізнався, що вона носить біжутерію.

При цьому Кушнарьов не забув додати: гроші, витрачені на намисто для Тимошенко, йому дозволяє сплатити депутатська зарплата.

Ще більш гострим було побажання "регіонала" на день народження Тимошенко: "Пам’ятати про те, що за природою вона - не лише політик, але й жінка".

Проте крім таких щирих слів і намиста від Кушнарьова, Юлію Володимирівну мають порадувати інші вітання від її соратників по парламенту.

Тимошенко дарує Кушнарьову своє намисто

Поки Тимошенко святкує свій день народження у Дніпропетровську, ТаблоID дізнався, що бажають і дарують їй депутати.

Так, соціаліст Василь Цушко побажав лідерці БЮТ традиційних "щастя та здоров'я".
"Передайте їй", - попросив він журналістів. А от подарунка від Цушка Юлія Володимирівна скоріше за все не дочекається. Соціаліст сказав, що не є настільки наближеною людиною до Тимошенко, щоб щось їй дарувати.

"Якщо завтра голова Верховної Ради оголосить у залі про день народження, ми привітаємо її аплодисментами", - каже Цушко.

Роман Зварич теж обмежився стандартними фразами: "Я дуже шаную Юлію Володимирівну і побажав би їй багато радості, щастя та любові, все, що завжди", - сказав він, пообіцявши обов’язково зателефонувати лідерці БЮТ.

А от Микола Томенко розповів, що вже привітав Тимошенко смс-кою "з традиційним українським привітанням: "Слава героям, смерть ворогам".

Найближчий соратник Тимошенко Олександр Турчинов, крім традиційних побажань, розкрив невеличкий секрет: "Юля Володимирівна як завжди скромно відзначає свій день народження. Наскільки я знаю, вона його зустрічає разом зі своєю родиною у Дніпропетровську".

Але він так і не зізнався, що подарував лідерці БЮТ, сказавши "що не хоче усіх таємниць відкривати".

Більш щедрим на теплі слова для Леді Ю виявився ще один її соратник Андрій Шевченко.

"Я впевнений, що в неї будуть і перемоги, і слава, і визнання. Я хочу, щоб вона на додачу до цього ще отримала і такі приземлені, але дуже важливі речі, як любов, турбота, ніжність і відданість", - каже він.

Подарунок Шевченка також має бути особливим. "Подарунком збираюся зайнятися саме зараз. Хочеться, щоб це було щось таке, що надихає. Це має бути щось красиве", - каже він.

Вже у вівторок Тимошенко має повернутися до Києва. Тоді ж слід і очікувати продовження її дуелі з Кушнарьовим. Цікаво, яким гардеробним елементом Юлія Володимирівна втішить Євгена Петровича у відповідь на його червоні коралі...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів