Шуфрича порівняли з м'ясокомбінатом, який ламає щелепи красуням

31 жовтня 2006, 19:18

Неприхована і невичерпна, м'яко кажучи, нелюбов між постійним представником Ющенка e Криму Геннадієм Москалем і кримським депутатом Нестором Шуфричем вкотре стала приводом для яскравого перформенсу на політичній сцені України.

Після двотижневої "критики" з боку Шуфрича Москаль не знайшов нічого кращого, як згадати "дела давно минувших дней" і звернувся до організаторів конкурсу "Міс Європа" з вимогою дати принципову оцінку тим особам, хто рекомендував у журі конкурсу Шуфрича.

'У

Молодий Шуфрич любив
"виховувати" свою дружину?

Москаль парирував, що присутність Шуфрича як члена журі такого "поважного і відомого конкурсу" є аморальною і зводить нанівець сам конкурс "Міс Європа", пише Обком.


При цьому він порівняв участь Шуфрича у конкурсі з приєднанням "Товариства захисту тварин" до м'ясокомбінату.

Приводом для праведного гніву Москаля стала його хороша пам'ять і стаття з газети "Корзо" від 14 травня 1998 року, надрукована в Ужгородському виданні "РІО-ІНФОРМ", де розповідається про побиття Шуфричем його дружини, кількаразової переможниці міжнародних конкурсів краси:

"…Ми вже повідомляли про те, що у відділення щелепно-лицьової хірургії однієї з лікарень обласного центру з тяжкими і численними ушкодженнями потрапила дружина "новоспеченого" народного депутата України Нестора Шуфрича - Наталія Ворона-Шуфрич.

Факт звірячого побиття неодноразової переможниці конкурсів краси повністю підтверджується історією хвороби, висновками судово-медичної експертизи про нанесення їй побоїв середньої dfжкості. З непередбачуваними наслідками для здоров'я та зовнішності - адже лікування ще триває.

Журналісти незалежного тижневика "Корзо" зв'язалися з адвокатом Юрієм Анісімовим. E результаті з'ясувалося, що винним у нелюдському побитті Наталії Вороної-Шуфрич є не хто інший, як її тодішній чоловік - Нестор Шуфрич".

Картина, як її змальовано у тижневику, виглядала так: "Нестор Шуфрич, який взагалі відрізняється непоганою фізичною підготовкою, завдав беззахисній жінці близько 10 ударів у голову, при цьому Наталя змогла тільки прикривати руками обличчя.

У результаті цієї жорстокої розправи їй було завдано чисельних тілесних пошкодженнь: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, гематома потиличної області, численні травми рук, гематома правого передпліччя і перелом нижньої щелепи зліва...

Шуфрич "у шоці" від розповідей Москаля. Фото Анни Андрієвської

Навіть не намагаючись надати їй першу допомогу, Шуфрич дозволив покаліченій жінці самій викликали собі таксі і поїхати в міськлікарню, де їй надали кваліфіковану медичну допомогу і одразу госпіталізували.

30 квітня 1998 року, ледве зумівши піднятися з лікарняного ліжка, Наталія Ворона-Шуфрич звернулася з офіційною заявою в Ужгородський міськвідділ міліції, дала детальні пояснення про обставини її побиття Нестором Шуфричем...".

Після того, як Москаль освіжив пам'ять і собі, і всім іншим, він також звернувся до свого колишнього начальника, головного міліціонера Юрія Луценка з вимогою провести службове розслідування, чому Шуфрич не був притягнутий до відповідальності.

'У

У VIP-товаристві. Фото "Бульвару"

Дізнавшись про атаку Москаля, Шуфрич не здивувався і заявив у відповідь, що інформація, яку воскресив представник Ющенка, була спростована ще вісім років тому. У свою чергу депутат ще раз попросив Москаля відповісти за його перебування на посаді керівника Дніпропетровської обласної міліції за часів Кучми.

Нестор Іванович розповів, як під час зустрічі Кучма-Квасневський "Москаль, щоб першим особам не мозолили очі люди без певного місця проживання, кілька десятків українців були зібрані на баржу і спущені вниз по Дніпру".

"Не всі, на жаль, допливли до пункту призначення. За фактом загибелі людей було порушено кримінальну справу. Якби не втручання впливових людей, то доля Москаля чи, як мінімум, його міліцейська і політична кар'єра були б закінчені", - розповіла пам'ять депутата.

Шуфрич також поставив риторичне запитання: "Можливо, генпрокуратурі та МВС дійсно є сенс підняти підзабуту кримінальну справу і все ж таки розібратися, хто вбив нещасних бомжів?".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів