Весілля Шуфрича скасовується. У Тимошенко з'явився шанс?

2 червня 2006, 11:43

Ще зранку ЗМІ роздавали сенсаційну новину - заядлий холостяк, завидний наречений, епатажний політик і просто Нестор Шуфрич нарешті збирається узаконити свої відносини з коханою жінкою.

Але вже в обід прес-служба Шуфрича повідомила: "Депутат від СДПУ (о) у Верховній Раді Криму Нестор Шуфрич найближчим часом одружуватися не збирається".

Версія з одруженням на медсестрі, а не на Юлії Тимошенко, про роман з якою просто кипить увесь Інтернет вже протягом багатьох років, не підтвердилася.


Ще холостий Шуфрич дарує квіти соратниці Валентині Довженко

Ще холостий Шуфрич дарує квіти соратниці Валентині Довженко

"Комсомолка" писала, що наречена політика тільки закінчила медичний ВУЗ, працює за спеціальністю і дуже любить свою роботу.

Весілля нібито збиралися зіграти найближчими днями, а жити молоді мали у Криму.

Боєць Шуфрич на лікарняному ліжку біля Різака

Ранений боєць Шуфрич на лікарняному ліжку біля Різака

"Це знайомство пов'язане з моєю роботою", - відповів Шуфрич на питання про те, як вони познайомилися з псевдонареченою.

"Комсомолка" припускала, що Нестор Іванович знайшов свою обраницю в клініці "Борис", куди потрапив улітку минулого року, одержавши кийком по голові від закарпатського Омона.

Хоча версій знайомства може бути набагато більше, бо "по голові" за свою політичну кар’єру Шуфрич отримував не одного разу.

Жінки люблять Шуфрича

У Шуфрича багато прихильниць

Той випадок, про який пише "Комсомолка", стався рік тому на Закарпатті, під час подій визволення екс-губернатора цього регіону Різака з лікарні. Тоді відомими на всю країну стало декілька політиків – сам Різак, депутатка Прошкуратова , яка прикувалася до нього і пролежала разом з ним на одному ліжку протягом декількох діб, і Нестор Іванович. Останній постраждав під час арешту Різака і операції з його "відділення" від Шуфрича і Прошкуратової.

Але до цього в житті Шуфрича багато подій було пов’язано з різноманітними травмами. Всім відому "шишечку" на лобі малий Нестор заробив ще у дитинстві. Якось він сам розповідав, що тоді собака розбив вікно, а скло посипалося на нього.

У молодості ж, за версією нинішнього губернатора Запоріжжя Євгена Червоненка, Шуфрича запустили у барабан. І зробив це сам Червоненко.

"Наприкінці 80-х я їхав на черговий етап чемпіонату Європи по ралі. Перед від'їздом ми з друзями відзначали цю подію в ресторані "Закарпаття" у Львові. І там хтось штовхнув мою дружину. Ним виявився Нестор. Я його попередив, але він не вибачився. Потім він другий раз штовхнув, і я... запустив його в барабан на естраді, де музиканти грали", - розповідав тоді ще міністр транспорту .

Правда, після того Шуфрич з відповіддю не забарився і пообіцяв Червоненку піонерський барабан на згадку про давнє знайомство.

Потім були відомі події під (і у) ЦВК. Всі пам’ятають голий торс Шуфрича і двері, якими він чомусь оборонявся від Порошенка. Невідомо, чим тоді "заїхали" в Шуфрича, але ці кадри півтора роки тому були на верхівках телевізійних рейтингів.

Під час інавгурації Ющенка Шуфрич виставив на Майдані свій біло-голубий намет. За що і поплатився. Революціонери запустили йому в голову чи то пакет з кефіром, чи то картоплю.

Шуфрич завжди поряд з Тимошенко. Навіть у суді

Шуфрич завжди поряд з Тимошенко. Навіть у суді

Здавалося, що нарешті у житті Шуфрича все налагодиться і чутки про роман з Тимошенко залишаться у минулому. Але не склалося. У Юлії Володимирівни є шанс?

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів