Коляденко продає груди Білик, а вона носить його на руках

19 травня 2006, 13:46

Виявляється скандали у "подружжі" Дмитра Коляденка та Ірини Білик придумані для того, щоб миритися... зокрема, у ліжку.

"Я люблю, коли люди сваряться і через 5 хвилин миряться, в найгіршому випадку – вранці або через день. Але найкращий спосіб примирення – це ліжко", - каже хореограф.


Праворуч від Білик сидить Юрій Нікітін, від якого Коляденко "відкупився" кросівками

Оголені груди своєї коханої Коляденко "злив" за 10 тисяч доларів не лише через сварку, але й тому, що вона аж надто красива.

"Що, власне кажучи, сталося? Я просто показав свою красиву дівчинку всій Україні. Тому що вона – найкрасивіша!", - сказав Коляденко в інтерв'ю "Сегодня".

Взагалі, суперечка виникла через те, що "о пів на четверту ранку Іра пила у нас вдома чай зі стороннім чоловіком".

"Косу" під Мадонну Білик почала з самого початку

Коляденко каже, що він усе давно пробачив і забув, але у той же час перепитує: "Погодьтеся, неприємно, коли чоловік приходить додому о пів на четверту ранку, а дружина сидить з молодим коханцем".

Щоб "задобрити" продюсера та екс-громадянського чоловіка Білик Юрія Нікітіна, який міг би поговорити з Коляденком по-чоловічому, той купив першому пару кросівок "Адідас".

"Перед виходом журналу (в якому було опубліковано скандальні фото), я йому подзвонив: "Юра, через два дні ти будеш сваритися. Я з Ялти привіз тобі кросівки "Адідас", купив їх на свій гонорар".

Та теж славилася чергою чоловіків і скандалів

Щоб посваритися, Коляденку і Білик достатньо двох фраз. Одного разу, коли горе-хореограф ходив без одного зубу і з фінгалом під оком, Білик сказала: "Ти такий страшненький без зубу".

"А ти така повненька", - відповів він. От і посварилися на 5 хвилин.

А ще для укріплення стосунків пара любить поколошматити посуд. "Коли назбируються емоції, я кидаю чашку в стіну... Я ж не законний чоловік Ірини Білик. Я її "ухажер", - заявляє Коляденко.

"Frozen" по-українському

З колишніми чоловіками своєї коханої хореограф спільну мову знаходить. Комусь дарує такі ж кросівки, як і в нього. З Андрієм, батьком сина Білик, Коляденко товаришує.

"Я привожу дитину в ляльковий театр, він забирає і везе його на каток. Гліб та мій син Філіп товаришують – зідзвонюються, обмінюються комп'ютерними іграми, ходять до цирку", - розповідає хореограф.

А ще колишній чоловік Білик безпосередньо займається трусами Коляденка. Він дизайнер, тому брав участь у створенні розробки колекції іменних трусів від хореографа.

Ома, Мадонна...?

"Вже готові 8 моделей. У всіх на резинці буде написано "Діма Коляденко". На найдорожчих – стрази Сваровськи. Ціна від 50 до 100 доларів. І все це буде продаватися в бутіку Ірини разом зі взуттям її марки", - розповів хореограф.

Ще він думає, що вже влітку вони з Білик зіграють весілля: "Хочу, щоб на нього змогли прийти усі наші прихильники. Хочу, щоб було багато людей!".

Може, як Мадонна, понародить дітей і почне писати книжки?

Дійсно, де ще знайдеш таку жінку, чиї голі груди можна продавати усій країні, битися-миритися, а вона ще й на руках носитиме.

"У кожній країні світу, де ми буваємо, вона у басейні носить мене на руках. Бере на руки, кружить і каже: "Ах ти моє стокілограмове щастя!".

Чужі сім'ї – загадка, але Білик і Коляденко як ті два чоботи – пара.

За матеріалами "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів