Фото голої Білик її бойфренд продав за $10 тисяч

17 травня 2006, 11:20

Скандальна парочка українського шоу-бізнесу Ірина Білик – Дмитро Коляденко знову шокують громадськість. Мабуть, вони зрозуміли, що здивувати своїми постійними сварками вже нікого не вдасться, і вирішили показати решту своєї брудної білизни світу.

Білик показувала Коляденку свої оголені груди

Білик показувала Коляденку свої оголені груди. Фото "Сегодня"

Скандал полягає у тому, що журнал із такою ж скандальною репутацією "Папарацци" опублікував знімки оголеної Білик, зроблені її бой-френдом.

Виявляється, Коляденко вирішив прикрасити жовте видання фото з "домашньої" фотосесії, зробленої ним власноручно.


Після того, як Дмитро та Ірина вчергове розсталися, ображений чоловік таким чином вирішив насолити своїй колишній коханій і нібито помститися їй за зраду. Він запропонував українським ЗМІ викупити скандальні знімки, оцінивши їх у 10 тисяч доларів.

Раніше Білик знімалася напівоголеною

"Я хочу купити собі на ці гроші дорогий швейцарський годинник", - мотивував свій вчинок Коляденко, який, як видно, ані трохи не шкодує про нього.

Крім "Папарацци" відвалити подібну суму за фотографії не захотів ніхто.

Скандальна парочка знову разом

Скандальна парочка знову разом

Але на цьому скандал не закінчився, а навпаки розгорівся з новою силою. Бо мінливий Коляденко раптом вирішив вимагати повернути знімки, оскільки, мовляв, вони з Іриною помирилися.

Після цього випадку Білик і Коляденка неодноразово бачили разом у місті, а балет "Арт-Класік" Діми постійно супроводжував співачку на її виступах.

Коляденко показав світу свої труси

Коляденко показав світу свої труси

На Таврійських іграх у травні артисти не тільки весь час з’являлися разом, але й оселилися в одній каюті на кораблі.

Сам же Коляденко коментує скандал так: "Насправді ми з Іриною зараз живемо у нашій новій квартирі у любові і згоді. З того часу, як ми помирилися, я намагався запобігти публікуванню фото. Але мені це не вдалося. Тоді я чесно розповів про все Ірі. Я їй сказав "Ти ж у мене красива, так нехай це бачать усі". А всі чутки про її зради розпускають самі журналісти".

Білик любить показувати свій язик

Білик любить показувати свій язик

Ще палкий Коляденко повідомив, що вони з Білик мають намір нарешті одружитися (хоча хто у це тепер повірить?). Каже, просто мріє про це...

Історія закінчилася опублікованими фотографіями оголеної Білик і 10 тисячами доларів у кишені Коляденко, які він нібито має намір віддати одному з дитячих будинків.

Усе це наводить на думку про черговий заздалегідь продуманий PR-крок. Люди посвячені знають, що Білик разом зі своїм продюсером Юрієм Нікітіним є майстрами створення інформаційних приводів.

За матеріалами "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів