Сенсація! Фото вечері Ющенка і Сацюка, під час якої могли отруїти майбутнього президента України

29 березня 2006, 15:43

Отруєння Віктора Ющенка змінило не лише його зовнішній вигляд і навіть не тільки перебіг найдраматичніших президентських виборів, а, можливо, хід всієї української історії.

Політтехнологи зізнаються, що отруєння було чи не вирішальним фактором перемоги Ющенка. Втручання у здоров'я Ющенка досі не розслідувано, але сам президент переконаний – вбити його намагалися під час "таємної вечері" на дачі заступника глави СБУ Володимира Сацюка, яка відбулася 5 вересня 2004 року.

До редакції TabloID потрапила фотографія з цього нічного побачення лідера тодішньої опозиції та керівників спецслужб.


На них компанія "Ющенко-Сацюк-Смєшко" спілкуються за чашкою кави чи чаю з коньяком. Фото зроблено ще одним учасником обіду, Давидом Жванією, який відразу після тих подій втратив статус фаворита Віктора Андрійовича.

Фотокартки вечері за участі Ющенка поширював адвокат Володимира Сацюка, клієнт якого наразі знаходиться у міждержавному розшуку, але не в справі про отруєння, а в зв’язку з підробкою документів для отримання військового звання.

Зліва направо: Ющенко, Сацюк і глава СБУ Смєшко

Це фото було показано 20 березня в ефірі німецького телеканалу АRD у фільмі, присвяченому помаранчевій революції.

Розробляти Сацюка як отруйника Ющенка слідство почало майже відразу – на його дачі проводились обшуки, відбувалися допити, були навіть вирізані коліна водостокових труб для експертизи на наявність там диоксину.

Втім, сумнів стосовно замаху на Ющенка саме на дачі Сацюка висловлював Давид Жванія, який і був ініціатором цього неромантичного побачення.

"На мій погляд, на цій зустрічі індивідуального отруєння відбутися не могло", - розповідав він.

"Тобто отруїлися б усі. Всі їли з одного столу, пили з однієї пляшки. А з іншими особами, крім нас трьох (Сацюк, Смєшко та сам Жванія), Віктор Андрійович контакту не мав", - відновив події Жванія.

У той легендарний вечір, як видно з фото, Ющенко і його візаві їли фрукти (кавун, виноград, персики, сливи), печиво та мед.

Так виглядав стіл під час "таємної вечері"

"Ми розсталися нормально, усе було чудово. Я завіз Ющенка додому. Ми були на одній машині. З ним було все в порядку", - переконував Жванія.

Першою щось недобре запідозрила дружина Ющенка. Поцілувавши чоловіка, коли він прийшов додому саме з цієї вечері, вона відчула "якийсь дивний присмак металу на губах", але Ющенко заспокоїв її, сказавши, що нічого незвичайного не відбувається.

Однак наступного ранку він почав скаржитися на нудоту, страшні головні і шлункові болі...

...Наслідки таємничих подій вересня 2004 року шокували світ. Ющенко перетворився на легенду, а його отруєння поповнило перелік нерозкритих злочинів у світовій історії, поруч з убивствами Джона Кеннеді та Улофа Пальме.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів